Twitter videolarını online indirin

Twitter video indirme işleminde normalde, Twitter’un web uygulaması kullanılırken, doğal olarak herhangi bir video kaydedemiyoruz. Sadece sayfanın tamamını HTML dosyası olarak kaydetmenize izin verir. Bu nedenle, Twitter’da bilgisayarımıza sunulan eğlenceli veya ilginç bazı videoları kaydetmek istediğinizde, online Twitter video indirme sitelerinden yararlanabilirsiniz. Tüm bu Twitter video indirme web siteleri benzer şekilde çalışır. Videoyu içeren bir tweet’i açmanız, o tweet’in URL’sini kopyalamanız ve o URL’yi o Twitter videosunu elde etmek için yapıştırmanız gerekir.

Bu web sitelerinin çoğu, bir Twitter videosunu MP4 ve MP3 olarak indirmenize izin veriyor. Bunun dışında, Twitter’da bulunan herhangi bir animasyonlu GIF dosyasını indirebilir veya kaydedebilirsiniz.

 dredown

Bu listedeki ilk ücretsiz Twitter video indirme web sitelerini anlatmaya başlayalım.

TwitterVideoDownloader.com

Bu listede en iyi Twitter video indirme web sitelerinden biridir. Benzersiz özelliği, Twitter videolarını farklı çözünürlüklerde indirebilmesidir. Örneğin, girilen videolara bağlı olarak Twitter videosunu 360 * 640, 180 * 320 ve 720 * 1280 çözünürlüklerinde indirebilirsiniz. Çıktı dosyaları MP4, 3GP, WEBM vb. Olarak oluşturulur.

TWDown

Twitter videolarını indirmek için kullanışlı bir web sitesidir. Bu web sitesi TwitterVideoDownloader.com web sitesine gerçekten çok iyi bir rekabetci. Farklı çözünürlüklerde çıktı dosyası oluşturmasa da, bir Twitter videosunu MP4 veya MP3 dosyası olarak kaydetmenize izin verir. Bu nedenle, bir Twitter videosunu ses dosyasına dönüştürmekle ilgileniyorsanız, TWDown kullanışlı olabilir.

Downloadtwittervideo.com

Online Twitter Video Downloader (veya downloadtwittervideo.com) basit ama çok kullanışlı bir web sitesidir. Birkaç tıklamayla MP4 formatında bir Twitter videosu indirebilirsiniz. İsterseniz, Twitter videosunu MP3 formatında kaydedebilirsiniz. Görsellerle ilgilenmediğinizde, o zaman bu Twitter videosunun sesini basitçe kaydedebilirsiniz. Bir seferde yalnızca bir Twitter videosu indirilebilir, ancak indirme işlemi oldukça iyi çalışıyor.

TubeOffline

Farklı çıktılarla bir Twitter videosu indirmeniz gerekiyorsa TubeOffline web sitesini beğeneceksiniz. Bu web sitesi çıktı formatını MP4, AVI, WMV, MP3 ve FLV olarak seçmenizi sağlar. Bu, diğer Twitter video downloader web siteleri tarafından sağlanmayan eşsiz bir özelliktir. Bir seferde yalnızca bir çıktı biçimi seçilebilir. Seçilen format için çıktı kalitesini seçme seçeneğiniz de var (normal, düşük ve en iyi).

DreDown

Twitter videolarını indirmek için çok basit bir web sitesine ihtiyacınız varsa, o zaman DreDown’ı denemekle yükümlüsünüz. Twitter videosunun URL’sini ekleyebileceğiniz, çıktı videolarını MP4 formatında oluşturabileceğiniz ve bilgisayarnıza kaydedebileceğiniz bir kutu içeriyor. Ayrıca animasyonlu bir GIF kaydetmek için de kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir