Twitterde 140 karakter sınırı cep telefonunda aşın

Twitter tarafından dayatılan 140 karakterlik sınırı serbest bırakmak için izin iOS ve Android için bir uygulamadan haberiniz var mı? Bu güne kadar site içinde hep online olarak bilgisayarımızdan twitter yük kırk karakter uygulamasını aşmak site isimleri vermiştim. Şimdi sırası akıllı telefonlarda bu işe dair uygulama adları vermeye. Size metnin uzunluğuna önemsemeden yazmanıza olanak sağlar.

Twitterde 140 karakter sınırı cep telefonunda asın

Twitterde 140 Hoşunuzu gitsin veya gitmesin tweet fırtınaları (tweetstorms) Twitter ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Belirli bir konu hakkında birden fazla hızlı tweets göndermek için kolay ortam haline gelmiştir. Twitleştiğiniz ya da twitter de yararlı bulabileceği sizden önce çıkmak için olay gündeme getirebilirler. Tipik bir Twitter kullanıcısı iseniz gönderme Tweet 140 karakter olmak zorunda olduğu anlamına gelir. İşte gündeme dair twitler yazma cevap verme gibi zor durumlarda size kolaya çıkartacak bir ios ve android uygulamasını haberdar etmek istiyorum. Bu uygulama sadece akıllı telefon uygulamasıdır.

Kullandığınız kadar karakter endişesi olmadan düşünce ve fikirleri çok rahatlıkla yazabilirsiniz. Kullanışlı bir ön izleme seçeneği gerekirse size metinlerde küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Uygulama yazdığınız her şeyi kaydeder. Twitterda kendisi düşünce zincirini tutmak, ama okuyucuların bilinçli olması için yardımcı olur.

Metin 140 karakter aşmıyorsa Storm It uygulamasını kullanabileceğinizi unutmayın. Sadece tek bir tweet yayınlayacaktır.

Acil kullanım için faydalı ve gerçekten akıllıca kullanılmasını öneriyoruz çok sık takipçileriniz için size çok iyi işer çıkaracaktır.

Storm ıt uygulamasını buradan ios ve android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Android uygulaması ücretli bir sürümdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir