Ücretsiz sunucu siteleri 2013 güncel

Önce kısa bilgilerle başlayayım. Dünyada 203 milyon blog ve 727 milyon aktif web siteleri yayına devam etmektedir.

2013 hosting istatiskleri:

2013 yılı itabari ile 727 milyon site aktif olarak tahmin ediliyor.

243 milyon alan adı kayıtlnamıştır.

İnternette bu güne kadar yayımlanan web sayfası 11270000000’dır.

Tahmin olarak 270k web siteleri oluşturuluyor.

45 milyon sunucu (8.2 milyon sunucu başına yıllık 5 yıl ortalama ömür olarak satılmaktadır.

ucretsiz sunucu siteleri 2013 guncel

www.wix.com Wix kendi platformunu kullanarak barındırılan 26 + Milyon web siteleri vardır. 30K + yeni kullanıcıların günlük kayıtolmaktadır.

 

www.weebly.com 12 milyon kişi tarafından kullanmaktadır. profesyonel web sitesi temaları bulunmsktsdır. 2007 yılında dünyada ilk 50 site arasına girmiştir.

 

www.000webhost.com  sıfır reklam, sıfır kısıtlayıcı koşulları vardır. 1,5 GB disk alanı, 100 GB trafik tüm ücretsiz hesaplar dahil. Onlar sıfır maliyet barındırma hesapları tüm üzerinde% 99 uptime var. Kendi sunucuları çoğu son 5 yıldan fazla süredir% 99.9 uptime korumuştur.

 

www.yola.com 7 milyondan fazla müşterisi vardır. Hiçbir teknik bilgi olmadan sitenizi kurabilirsiniz.

 

http://edublogs.org özellikle öğrenciler ve öğretmenler için ücretsiz hosting platformudur. 1.6 milyon blog vardır.

 

http://www.freehostia.com 7/24 müşteri hizmetleri ekibi ile% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi veriyor. Freehostia her hesap ile 250 MB disk alanı ve 6GB aylık bant genişliği sunar.

 

http://www.webs.com bir saat içinde sitenizi karşınızda olur. Web şablaonları sürekli bırak mantığı ile çalışmaktadır.

 

http://5gbfree.com 3 MySQL veritabanı ve PHP betik ile birlikte boş disk alanı 20GB sunuyor. c panel ve ücretsiz sunuyor.

 

http://www.jimdo.com/index.php 7 milyon üyesi vardır. Kendi sistemlerini kullanmaktadır. Güzel şablonlar vardır.

 

http://www.freehosting.com ücretsiz web araçları ve sitenizin oldukça çevrimiçi seyir almak için web hizmetleri kullanımı kolay sunuyor. Ayrıca FTP, CGI, PHP5, MySQL, PYTHON, ROR, kendi web hosting hesapları ile CRON ve Dosya Yöneticisi sunuyor.

 

http://snappages.com kullanımı kolay bir kaygan sürükle ve bırak web sitesi yaratıcısı ile tamamen özelleştirilebilir bir web sitesinde 5 farklı sayfalara kadar ücretsiz hosting ile online destek veriri. Birkaç tıklama ile site çalışır.

 

http://www.xtreemhost.com sınırsız barındırma sağlar. Php ve MySQL desteği yanı sıra alan adı desteği ile birlikte gelir. 200 GB aylık veri transferi ile 5.5 GB disk alanı kazandırır.

 

http://www.zymic.com 10MB disk alanı, ücretsiz web hosting hesabı ile 2GB bant genişliği transferi. Her site sitenize 10 ziyaretçi bir ay ile sınırlıdır.

 

http://byethost.com/free-hosting PHP, MySQL, FTP, Vista panel (Bythost kişisel inşa hosting kontrol platformu dahil) Ad-serbest yük dengeli sıfır web sunucu hizmetidir. phpBB2 ve phpBB3 gibi birçok popüler scriptler kurabilirsiniz, WordPress, Zen-Cart, osCommerce, MyBB, UseBB, MyLittle Forum, 4images, Coppermine, SMF, Joomla, e107, XOOPS, PHP Wind, CuteNews, Mambo, WikiWig vb…

 

http://www.110mb.com 100 GB Bandwidth veri transferi ile 110 MB disk alanı içerir.

 

http://www.awardspace.com 250MB disk alanı ve 5gb trafik sunan. % 100 hiçbir reklam ile 1 alanı ve 3 alt de dahil. Ücretsiz bir hesap başına 1 MySQL veritabanı ile 1 E-posta hesabı. Şu anda kendi servisini kullanarak 1,5 milyon müşterileri vardır.

 

http://www.1freehosting.com Sıfır reklam ve c panel SSH ile hiçbir ücret ödemeden sağlanır. 100GB bant genişliği, sınırsız add-on domainler, 5 ücretsiz e-posta hesapları ve 2001 yılından bu yana 10 Gb boş disk alanı verir.

 

http://www.freehostingeu.com 200 mb ücretsiz depolama ve veri bant genişliği transferi 4000 MB’dir sunmaktadır. Kolay WordPress ve Joomla barındırma entegrasyonu ile birlikte gelir.

 

http://uhostfull.com kullanıcılara 20 GB veri alanı ve kendi web sitesi barındırmak için 200 GB veri transferi sağlar. Anında aktivasyon ile Sıfır reklam. Tüm sunucular 1 Gbps internet bağlantılıdır.

 

http://freehostingnoads.net reklam olmayan boş sabit disk alanı ve 200GB ücretsiz bant genişliği 20GB. Onlar html 5 siteler için düzenli web siteleri için ücretsiz hosting var. E-posta hesabı vermektedir.

 

http://www.50webs.com  500 mb boş disk alanı ve bant genişliği sunan 5 gb bant genişliği vermektedir. ftp erşimi 7/24 müşteri deşteği vardır.

 

http://www.agilityhoster.com  Hızlı WordPress ve Joomla kılavuzu ile yükleyin. Oluşturulan her bir hesap ile 1000 mb ücretsiz veri depolama ve 5gb veri aktarımı verir. 100% ücretsiz FTP erişimi ve dosya yöneticisi.

 

http://www.biz.nf 250 MB web alanı ve 5000 mb ücretsiz veri aktarımı sunmaktadır.

 

http://www.zettahost.com  1000 Mb ücretsiz veri depolama ve ücretsiz hosting hesabı başına 5 gb bant genişliği transferi sunar. Her hesap PHP, MySQL ve Perl entegrasyonu ile 1 alanı ile birlikte geliyor. Zettahost ücretsiz hosting anında erişim sağlar.

 

http://x10hosting.com 400K topluluk üyeleri ile SingleHop tarafından sağlanan ücretsiz bir web sitesi barındırma hizmetidir. Bu ücretsiz hosting kolayca kullanabileceğiniz bir otomatik kurulum komut dosyası ile PHP 5, MySQL içerir.

Bu eğitim wordpress sitelerini Chené Murphy ısrarı üzerine yazıya ekledim.

http://www.buildyourownblog.net/blog/class-blog

http://edublogs.org

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir