USB bağlantı noktalarını salt okunur yapmak İçin ücretsiz programlar

USB bağlantı noktalarını salt okunur yapmak için en iyi ücretsiz yazılım bir listesini sizler için oluşturdum. Bu ücretsiz yazılımı kullanarak tüm USB sürücüleri salt okunur hale getirebilirsiniz. Bu yazılımları çalıştırdıktan sonra, hiç kimse herhangi bir veriyi Flash Sürücüsüne kopyalamak için bir USB sürücüsünü bilgisayarınıza artık bağlayamaz. Veriler yalnızca USB sürücüsünden bilgisayarınıza kopyalanabilir. Bu çalışanların verileri Flash sürücülerine kopyalayamaması için şirketler ve kuruluşlar için mükemmel bir uğraştır.Kİşisel güvenlik için de son derece faydalı programlardır.

USB baglantı noktalarını salt okunur yapmak İçin ucretsiz programlar

Ayrıca, bu, USB sürücülerindeki verilerin sistemde virüs bulunduğunda virüs bulmamasını sağlar. Yani, aynı USB sürücüsü veriyi birden çok sisteme kopyalamak için kullanılıyorsa, bir sistemin virüsleri başkalarına taşınmaz. Bu yazılımlardan bazıları, şifre koruması gibi yazılım arabirimini benzersiz özellikler ile birlikte gelir, böylece yalnızca USB bağlantı noktalarında yazma erişimini iptal edebilirsiniz.

Bu mükemmel yazılımları kullanarak USB depolama cihazları üzerinde bir erişim kontrolü ayarlayabilirsiniz. Yazma erişimini kısıtlamak, sistemde herhangi bir virüs varsa virüs bulaşmasını engelleyecektir.

USB bağlantı noktalarını salt okunur yapmak İçin ücretsiz programları aşağıdaki tıklanabilir linklerden erişebilirsiniz.

Urcam

USB Disk Manager

USB Flash Drives Control

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir