Varsayılan yazıcıyı istediğiniz zaman değiştirin

Birden fazla yazıcıyla çalışmak ve bulunduğunuz ortam farklı yazıcılar kullanarak farklı belgeleri yazdırmak için gerekiyorsa örneğin, ofiste iki yazıcı var. Bir siyah beyaz lazer yazıcı taslak baskı içindir. Diğeri yasal belgeleri ve resimleri yazdırmak için kullanılan bir renkli lazer yazıcı. Ve yahut mürekkep püskürtmeli yazılı ile belge çıktısı alıyorsunuzdur.

Varsayılan yazıcıyı istediginiz zaman degistirin

Diyelim ki adobe photoshop uygulaması ve microsoft word uygulaması için varsayılan olarak siyah-beyaz lazer yazıcı için varsayılan olarak renkli lazer yazıcı ayarlamak istediğiniz anda varsayılan yazıcıyı değiştirebilirsiniz. Automatic printer switcher (otomatik yazıcı switcher) çok kolayca bu işi yaparsınız. Ücretsiz bir uygulamadır.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir