Vb Script dosyalarını exe dönüştürün

Exe vbs komut satırı uygulaması yürütülebilir dosyaları (.exe) VB-Script (Visual Basic Scripting) dönüştürmek için kolay bir şekilde hem programla hem de online site üzerinden yönetebilirsiniz.

vb script dosyalarını exe donusturun

Vbs To Exe aracı 32-bit işletim sistemleri ve evrensel kılan 64-bit hem de dönüşüm gerçekleştirir. Hızlı ve kolayca işlevleri yapılandırmak için izin komut satırı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Dosyayı şifreleme imkanı da bulunmaktadır.

 

Vbs çalıştırılabilir dosyalar exe yapmak-dönüştürmek için burdan f2ko.de online yapabilirsiniz.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarından yazı paylaşımı ile ilgili bana ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir