Vinemasher ile vine videolarını birleştirin

Eğer vine kullanırsanız kısa video klipleri paylaşım için harika bir uygulama olduğunu muhtemelen biliyoruz. Ama şimdiye kadar paylaşım veya bu videoları birleştirme için sınırlı seçenekler vardı.

Vinemasher kullanıcıları ve hayranları için bu işlevselliği sunmayı hedeflemektedir. Vinemasher 6 saniyelik vine videolarını dokuz saniyelik birleştirme (karıştırma-mix) yapmasını sağlamaktadır. Daha sonra birleştirdiğiniz-mix yaptığınız videoyu sosyal medyada veya bir web sitesinde sonucu paylaşır.

Vine masher son derece basit vines birleştirerek işlemi yapar. Yerleşik arama özelliğini kullanarak, istediğiniz herhangi bir anahtar kelime veya hashtag arayabilirsiniz. İlgili vines ekranın solunda bir kutu içinde küçük resim olarak görünür. Sesli ve sessiz paylaşım yapabilirsiniz. Eğer mutlu olduğunuzda, bir başlık ve kısa bir açıklama ile twitter ile oturum açabilirsiniz. Twitter veya facebookda url üzerinden paylaşılabilir. Kolayca web sitenize nihai ürünü gibi vine masher embed kodu sağlar.

Vine masher sık sık vine kullanıcıları ya da sosyal yardım ve reklam amaçlı vine kullanan olanlar için güzel bir araçtır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir