Web siteleri üzerinde krayon ile çizim yapın

Bazen web de sörf yaparken internette çok ilginç ya da komik şeyler bulmak ve paylaşmak istiyorum. Krayon adındaki firefox eklentisi ile internette gezinirken web site sayfalarını üzerinde çizim ya da yazılar yazmanıza sağlayan krayon ilginç ama eğlenceli bir eklenti olarak gözüküyor. Çok ilginç bir site.

Web_siteleri_uzerinde_krayon_cizim_yapın

Çizim bitirdikten sonra ekran aracını kullanarak ekran görüntüsü alabilir. Bu web sayfasında seçilen bölgelerin kısmi ekran görüntüleri almak için ve ayrıca tam görünür web sayfası alanı ekran görüntülerini alabilir verir. Ekran isterseniz daha sonra sosyal ağ sitelerinde paylaşabilirsiniz yerel bilgisayarda kaydedilir. Eklentinin ekran görüntüsü çekme işi de çok işimize yarayacaktır.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.

Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir