Web sitenizin ekran çözünürlükleri test yapın

İşte farklı ekran çözünürlükleriyle web sitenizin test etmek için siteler listesi oluşturduk. Bu siteler bilgisayar, tablet, telefon ve çeşitli çözünürlüklerde ve ekran boyutları içermektedir. Web sitenizin görünürlülüğü ve belirli bir aygıt ve belirli bir ekran çözünürlüğü ve ekran boyutu üzerinde nasıl çalıştığını kontrol edebilirsiniz. Bir şey yüklemek gerekmez ve sadece web sitesinin url’sini yapıştırın gerekiyor.

Web_sitenizin_ekran_cozunurlukleri_test_yapın

Web sitenizin ekran çözünürlükleri test yapan siteler listesi:

mobiletest.me
ready.mobi
quirktools.com/screenfly
ami.responsivedesign.is
mobilephoneemulator.com
browserstack.com
studiopress.com/responsive
responsivedesignchecker.com
viewlike.us
infobyip.com
cybercrab.com
ybercrab.com
testsize.com

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi  ve ya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim .

2 thoughts on “Web sitenizin ekran çözünürlükleri test yapın”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir