Dudamobile ile web sitesinizi kurun

Dudamobile amacı mobil web sitesine düzenli web sitesini dönüştürmektir. Dudamobile dönüştürmek işlemi web sitesinin adresini girin ve bir düğmeye tıklayın ve online birkaç saniye içinde orijinal web sitesinin mobil sürümü basitleştirilmiş arayüzü ile çalışmayabaşlayacaktır. Aynı zamanda yeni oluşturulan mobil web kullanılabilirliğini artırmak için tasarlanmış güvenilir bir araçtır.

Dudamobile ile web sitesinizi kurun

Dudamobile hakkında başka büyük şey piyasadaki tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu, ve hatta smartphone belirli bir tip için yeni dönüştürülen web uyum yeteneğine sahiptir. Dudamobile saniye içinde web sitenizin mobil yapmak için iyi ve basit bir seçenektir.

Google analitycs ve google adsense ve görme ve buradan kontrol edebilirsiniz daha birçok güçlü özellikleri ile entegreli bir şekilde otomatik olarak güncellenecektir.

Ayrıca, 2014 yılında yaklaşık 2.000 milyon akıllı telefon satılaçağı tahmin edilmektedir. Bu eğilim, bu cihazlar için web sitemizi uyum kaçınılmaz oluduğunun bir göstergesidir. Zaten internet artık cep telefonun ayrılmaz bir parçası haline geldi. Bütün işlerimiz ve zevki işlerimizi cep interneti üzerinden yapmak zaruri ve eğlenceli olmaya başladı.

Dudamobile.com sitesini aşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz.

http://www.dudamobile.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir