Wesendit ile e-posta başına 5 GB dosyalar gönderin

Bazen e-posta ile büyük dosyaları göndermek gerekiyor, ancak Gmail ve Outlook.com gibi çoğu e-posta sağlayıcıları 25MB kadar dosya eklemek için izin verir. Büyük dosyaları göndermek gerekiyorsa, kullanabileceğiniz wesendit.com kolayca e-posta başına 5GB dosya göndermeye izin veren bir sitedir.

Wesendit_e-posta_basına_5 GB_dosyalar_gonderin

Üye olmanıza gerek yok ve mail adresinizden yedi gün boyunca yüklediğiniz dosyaların indirme imkanı bulunmaktadır. Site artık üyelik istemeye başlamış.

Alternatif olarak aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz.

piyomod.com 10 GB 1 Terabayta kadar dosya yükleyebilirsiniz.
filemail.com 30 GB
myairbridge.com 20 GB
dropjar.com 10 GB
wetransfer.com 2 GB
binfer.com

sendgb.com

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

8 thoughts on “Wesendit ile e-posta başına 5 GB dosyalar gönderin”

  1. Do not trust cloud file sharing too much. I sometimes use Binfer for certain clients who are seriously concerned of cloud security. You can share files without uploading anywhere

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir