Windows 10 da başlat menüsünde son açılan dosyalar gözükmesin

Windows’un 10 başlat menüsü son açılan dosyaların gösterilme özelliğini devre dışı bırakacağız. Parantez içinde dosya gezginindeki ya da hızlı erişimde son kullanılan açtığımız dosyaları gösterme özelliğini devre dışı bırakacağız. Bu işlemin en büyük faydası bize bilgisayarımızı bizden başka farklı kişilerde kullanıyorsa son açtığımız (belge,resim,video vb.) görmesini engellemiş oluruz. Gizlilik bilinçli bireyler için açısından faydalı bir işlemdir.

Windows_10_baslat_menusunde_son_acılan_dosyalar_gozukmesin

Windows’un 10 başlat menüsü son açılan dosyaların gösterilme özelliğini devre dışı bırakma özelliğini gelin hep birlikte aşağıdaki videodan izleyebiliriz. Videoyu daha izlemeye başlamadınız mı?

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.

Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir