Windows 10 değerlendirme kopyasını kaldırın

Windows 10 masaüstünde küçük bir filigran değerlendirme veya ön izleme kopyası sağ alt köşede gözükür. Filigran Windows 10 bir yayım öncesi değerlendirme amaçlı görünmektedir. Filigran olmasına rağmen minik bir yazı da olsa bazılarınız masaüstünden filigran kurtulmak isteyebilirsiniz.

Windows 10 degerlendirme kopyasını kaldırın

Muhtemelen nildiğiniz gibi windows masaüstünden filigran kaldırma göründüğü kadar kolay değildir. Birden çok yöntem filigranı kaldırmak için olmasına rağmen tamamen filigran kurtulmak için sistem dosyalarını düzenlemeniz gerekebilir.

Universal Watermark Disabler programı ile tamamen kaldırabilirsiniz. Windows 10 en son kullanılabilir bir güncelleme olduğunda filigran tekrar görünebilir. Universal watermark disabler çalıştırmak gerekecek.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir