Windows 10 için Ücretsiz için Doktor Çocuk Oyunları

Hepimiz çocukken muhakkak doktorculuk oynamışıktır. Kısacası bütün çocuklar doktorculuk oynamayı sever. Hayattaki bazı noktalarda herkes bir doktor olmak ya da ilk sorduklarında ne olmak istitiyorsun diye sorduklarında doktor diye cevap vermşiktir. Şimdi sizlere Windows 10 bilgisayarda doktorculuk oyunların bir listesini kısa açıklamaları ile vereceğim. Doktorlar için Windows 10 uygulama mağazasında çok sayıda oyun olsada bazıları iyi çalışıyor, bazıları sadece diğer popüler oyunlarına benziyor, bazıları ise hiç çalışmıyor. Siz ve çocuklarınız için en iyilerini seçmeye çalıştım.

Ear Doctor

BU kulak doktor oyunu oynamak için çocuklar için güzel bir oyun uygulamasıdır. Bu oyunda önce hastayı seçmelisin. Sonra muayene prosedürüne başlayacaksınız. İlk önce hasta kulağını kontrol etmelisin. Ardından sorunu çözmek için uygun araçları seçin. Gelen hastalara yönelik işitme problemlerini tedavi edebilir, ayrıca enfeksiyonları tedavi edebilir, ameliyat yapabilir, kulakta böcek veya böcek alabilirsiniz. Şırınga, sprey, makas, lazer gibi tüm doktor araçlarını kullanabilirsiniz. İşlem tamamlandığında, hastanızın mutlu bir resmini tıklayabilir ve cihazınıza kaydedebilirsiniz. Sonunda resme farklı şekillerde çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Oyun oldukça arka plan müziği ile oldukça kullanıcı dostu ve renkli.

Eye Care Surgeon

Eye Care Surgeon

Bu göz doktoru oynamak için başka bir güzel oyun uygulaması. Bu oyunda başlayacak bir hasta seçmeniz gerekecek. Hastayı seçtikten sonra hastaya bir göz testi yapmalısın. Testten geçtikten sonra, hastaların gözlerini kontrol edip temizleyin. Hastaya verdiğiniz ilk göz testi tahtada okunan harftir. Bir alfabe konulacak ve sayfanın alt kısmında verilen alfabe tuşlarından hangi alfabenin işaretlendiğini seçmelisiniz. Bu test temizlendikten sonra göz damlası ve daha temiz aletler kullanarak hastalarınızın gözlerini temizlemeniz gerekir. Bundan sonra, gözlük için farklı güçlü numaralar deneyerek görme sayısını kontrol etmeniz gerekir. Numara ayarlandıktan sonra ileri gidebilirsiniz. Bu ekranda, hasta için lensleri seçmeniz gerekir. Bu lensler farklı renklerde mevcuttur. Bazı lensler kilitlenir ve bir video reklam izleyerek kilidi açılabilir. Objektiflerden sonra farklı çerçeveli gözlükleri deneyebilir ve yüzünüzde güzel görüneni seçebilirsiniz. Bütün bunlar bittiğinde yeni bir hasta alabilirsiniz.

Deluxe Hospital Simulator

Bu Hastane Simülatörü, birden fazla uzmanlık doktoru oynayabileceğiniz çocuklar için eğlenceli bir doktor oyunudur. Bir grip doktoru, bir kozmetik doktoru, bir ayak doktoru, vb. olabilirsiniz. Bu oyun uygulamasını başlattığınızda, hangi tür hastaları tedavi etmek istediğinizi seçmeniz istenecektir. Bir türle başlayabilir ve daha sonra başka birisine geçebilirsiniz. Grip doktoru, göz doktoru, kozmetik doktoru, ayak doktoru veya cerrah olmayı seçebilirsiniz.

Little Foot Doctor

Çok eğlenceli bir doktor oyunu uygulamasıdır. Bu uygulamada başlamak için hastayı seçmek gerekir. Ardından hastanın ayağını kontrol edin ve ayağını iyileştirmek için uygun aletler kullanın. Ayrıca hastaya takacağınız bandajın rengini ve tasarımını da seçebilirsiniz. Buz, merhem, ameliyat vb. kullanarak ayağınızı iyileştirin. Tüm işlem tamamlandıktan sonra, mutlu hasta seçiminizi tıklayabilirsiniz. Sonra yeni bir hastayla başlayabilirsiniz.

Crazy Dentist

Dişçi olmak için eğlenceli bir oyun uygulamasıdır. Bu oyunda, hastalarınızı seçmek için iki bölümünüz var.  Aile üyeleri ve evcil hayvanlar. İkisini de kolayca tedavi edebilirsin. Bir hasta seçin ve çalışmaya başlayın. Hasta önünüzdeyken, sayfanın alt kısmında bir sürü araç göreceksiniz. Uygun araçları seçin ve sorunlu alanları tek tek iyileştirin. Dişler temiz olduktan sonra bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Burada hastanın dişlerine yapıştırmaya fırsat bulacaksınız. Çeşitli tasarımlardan yapıştırmak için bir çıkartma seçebilirsiniz. İşiniz bittiğinde hastalarınızın bir resmini tıklayıp temiz dişlerinize kolayca kaydedin.

Hands Surgery Games

El cerrahi yapmanız gereken güzel bir oyundur. Oyunda tarif edildiği gibi ameliyat prosedürü yapmak zorundasınız. Sadece aynı prosedürü uyguladıktan sonra para ya da para toplayabileceksiniz. Yanlış ameliyat prosedürü hiçbir şekilde para ödenmez. Her ameliyat prosedürü de zamanlanır ve prosedürü zamanında tamamlamanız gerekir. Ameliyatı tamamladığınızda zaman sayacınıza ekstra zaman eklenir ve daha sonra ameliyat için başka bir hasta alırsınız.

2 thoughts on “Windows 10 için Ücretsiz için Doktor Çocuk Oyunları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir