Windows 10 internet veri kullanımını görelim

Windows 10 da internette aylık ne kadar veri kullandığınızı ister wi-fi, ethernet yada dial-up görmeniz mümkün. Burada ne kadar veri genel tüketildiğini Windows 10 bireysel uygulamalar tarafından görebilirsiniz . En çok hangi programda internette veri kullandığınızı görmeniz çok kolay. internet verilerini kullanarak meşgul uygulamalar olduğunu görmek ve gerçekten ihtiyacınız olmayan bu uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Bir aylık bir süre içinde bu veri kullanımını internet servis sağlayıcınız (iss) adil kullanım politikası sınırını geçebilir ve ayın sonuna yakın bir yavaş bağlantıya sahip olursunuz. Bu durumu da an ve an takip etme olanağınız elleriniz altında olacaktır.

windows_10_internet_veri_kullanimini_gorelim

Windows 10 da internet veri kullanımını aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.

Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca kardeş site olan http://bilgisayarkafa.com ziyaret etmenizi öneririm.

Videolu anlatım:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir