Windows 10 kilitlemek için bütün yollar

Kilitleme windows kısa bir süre için bilgisayarınızı yalnız bırakmak gerektiğinde çok yararlı bir güvenlik özelliğidir. Windows 10 kilitlemek için tüm yolları sıralamaya çalışacağız. Bu işlemi video ortamında göstereceğiz.

Windows 10 kilitlemek için cmd-çalıştır-windows powershell komutu aşağıdadır.

rundll32.exe user32.dll,LockWorkStation

Windows 10_kilitlemek_icin_butun_yollar

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

 

Ayrıca internetkafa.com un kardeş blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim. Sizlerde internetkafa.com bloğunda paylaşmak istediğiniz konularda yazılarınızı veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarından yazı paylaşımı ile ilgili bana ulaşabilirsiniz.

Videolu anlatım:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir