Windows 7 başlat menüsünde tüm programları görün

Windows 7 de tüm programları görmek için son kullanılan programlar listesi ya da arama yaptığınızda başlat menüsünde görebilirsiniz. Bur da başlat menüsü bize bir iyilik olarak son kullanılan programları listelemesi verir. Fakat bütün programları bir liste olarak göremeyiz. Birçoğunuz kısa sürede başlat menüsünü açınca son açılan programlar ve tüm programları görmek isteyebilirsiniz. Windows başlat menüsü açıldığında bize otomatik olarak tüm programlar bölümüne atlamaya için izin vermez.

Auto-expander

Auto-expander başlat menüsünde tüm programları görmek için tasarlanmış küçük bir yardımcı programdır. Programın olumsuz yanı windows ile yüklemek için bir seçenek içermez ama başlangıç klasörüne tüm programlar auto-expander ile bir kısa yol yerleştirme yapılabilir. Programa masaüstü için bir kısa yol atayacaksınız.

Bütün programları auto expander programı (başlat menüsünde) ile görmek için bir kaç adım uygulamamız gerekmektedir.
Aynı anda windows + r tuşlarına basarak açın çalıştır komutunu kutusuna Shell:startup enter tuşuna basalım. Son olarak, bu klasöre önceden oluşturulan kısa yolu kopyalayın. Şu andan itibaren başlat menüsü son kullanılan programların yerine tüm programlar gözükür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir