Windows için güvenlik duvarı programları

0
346

Güvenlik duvarı (firewall) önemli bir güvenlik programıdır. Bir antivirüs ile birleştirildiğinde, internet ile iletişim olmadan kötü amaçlı yazılım, örneğin engelleyen birçok tehditlere karşı koruma sağlar.

Eğer bilgisayarınıza yüklemeniz halinde online tehditlere karşı bilgisayarınızı daha güvenli hale getirmek için yükleyebilirsiniz. Windows için ücretsiz güvenlik duvarları seçmek için bir yani firewall bulmasına yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladım.

TinyWall

Pratik bir yol sunar. Windows için ücretsiz bir programdır. Dahili güvenlik duvarı Windows’u kontrol eder. Varsayılan olarak, TinyWall blokları tüm Internet programlarına erişebilir ve internete erişim yetkisi isteyen tüm programları ile beyaz liste (beyaz liste) oluşturur.

Windows icin guvenlik duvarı programları

Comodo Firewall

Programların internete erişebileceğiniz kontrol etmenizi sağlar ve Windows için ücretsiz bir güvenlik duvarı programıdır. Güvenilir hangi programları öğrenmek için öğrenme modunu kullanır ve güvenli dosyalar olarak bilinen iki milyon programları ile bir veritabanı kullanır.

Free Firewall

Programları internete erişebilir ve denetlemek için kolay bir yol sunar. Windows için ücretsiz bir güvenlik duvarı programıdır. Ücretsiz Firewall varsayılan programları internete erişmek için ve internete erişmeye olmamalıdır. Programları ile kara liste (kara liste) oluşturmak için gerekenleri sağlar.

WFP Tool

Eğer internete erişebilirseniz bilgisayar programları kontrol etmenizi sağlar. Windows için ücretsiz bir programdır. Program kolay izin vermek için Windows Güvenlik Duvarı kuralları oluşturmak için bir yol (beyaz liste modu) ve bazı internet programlarına blok (kara liste modu) erişim sağlar.

PrivateFirewall

İstilaları önlemek için sistem portları izleme, izinsiz girişlerden ve internetten özel bilgi, izleme işlemleri, kayıt hassas alanların hırsızlığına karşı bilgisayarınızı korumaya yardımcı bir dizi özelliği sunan Windows için ücretsiz bir güvenlik duvarı programıdır.

Windows Firewall Control

Basit bir yol sunar. Windows güvenlik duvarı işlevselliğini genişleten ve kolayca bloke (düşük filtreleme) veya (orta filtreleme) yetki internet programlarının bağlantısı için kurallar oluşturmanızı sağlar.

Zone Alarm Free Firewall

Son derece ağır bir programdır. Yine de Windows için güçlü bir güvenlik duvarı programıdır. Kullanımı kolaydır. Bunu kullanmak için hemen her yapılandırmayı gerekmez ve güvenlik duvarı proaktif gelen ve giden saldırılara karşı korur.

GlassWire

Size bilgisayarınızın internet etkinliğini izlemek için kolay bir yol sunan ücretsiz bir ağ izleme yazılımıdır. Birincil işlevi izlemektir ve bir güvenlik duvarı programı olmasa da, herhangi bir internet programından erişimi engellemek için GlassWire kullanabilirsiniz.

NetStalker

Bilgisayarınızda programların internete eriştiğini öğrenmek için yardımcı olan Windows için ücretsiz bir araçtır. Gerçekten bir güvenlik duvarı olmasa da, bunu bulmak ve internete eriştiğini bilgisayarınızdaki programların bağlantısını engellemek için izin verir.

Firewall App Blocker

Engelleme ve internet ile iletişim kurabilir bazı programlar önlemek için doğal Windows güvenlik duvarı programları için kurallar oluşturmak için kolay bir yol sunar. Temelde, Windows güvenlik duvarında kural eklemek için bir arayüz olarak çalışır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here