Windows kullanıyorsanız virüs programı kullanmalısınız

Sitemizde bir çok kaliteli güvenlik yazılımları tek tek sitemizde tanıttık hatta bu yazılımların bir arada toplu olarak bulunduran çok iyi sitelerin adlarını bile verdik. İşte yine bunlardan biri olan ve ön plana çıkmayı çok hakeden emsisoft her türlü kötü amaçlı yazılım tespiti, enfekte bilgisayarı tam bir tarama gerçekleştirin programdır. Virüsler, trojanlar, spyware, adware, solucanlar, keylogger, oldukça kapsamlı ve bilgilendirici bir kullanıcı arayüzü ile diğerleri arasından sıyrılan bir çok ideal araçtır. Malware adına yaklaşık dört milyon farklı “tehlikeleri” tanır sisteminizden kaldırır.

Windows kullanıyorsanız virus programı kullanmalısınız

Sitede güvenlik yazılıları kaynaklarını sizlerin önüne çok getirmekteyim. Fakat şahsen ben bilgisayara 2010 senesinden beri asla güvenlik yazılım kalıcı olarak kurmadım. Ömrü iki günü bulmadı. Anca sisteminde bir sıkntı olduğunda o anlık işimi görmek için kurar ve kullanırım sonrada güvenlik yazılımları kalıcı bir şekilde kaldırım. Şunu da söyleyeyim test ve deneme amaçlı bir tadına bakarım yazılımların.

Çevremdeki insanlar bilgisayar bana teslim ettiklerinde hangi düzeyde kullanıcı olursa olsun önüme getirdiğinde asla güvenlik yazılımları kurmayacağını üstüne basa basa söyler, anlatırım.

Windows kullanıyorsanız bence muhakkak güvenlik yazılımları irili ufaklı kullanılması gerekir diyerek yazıma son veriyorum. Son cümle yinede faydalı güvenlik yazılımları sizlere bilgisini aktarmaya devam edeceğim.

Siteye aşağıdan ulaşın.

http://www.emsisoft.com/en/software/eek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir