Windows ne kadar zaman açık öğrenelim

Bu yazımda Windows ne kadar zamandır açık olduğunu video ortamında anlatamaya çalıştım. Uygulamayı Windows 10 üzerinde yaptım. Ayrıca Windows ne kadar zaman açık olduğunu Windows 8, 8.1 ve Windows 7 aynı yöntemle öğrenebiliriz. Oturum açık kapattığımızda Windows çalışma zamanı sıfırlanmaz. Yine kaldığı yerden çalışma zamanı devam eder. Sadece videolu anlatımla kalmayalım yazılı nasıl uygulanacağını hemen alta yazdım.

windows ne zamandır açık öğrenelim

Yazılı anlatım:

Klavyemizden ctrl+alt+del tuşlarına aynı anda basalım.Burada görev yöneticimiz çalıştırmış oluruz.Açılan görev yönetici ekranında performans sekmesine gelelim.Performans ekranının altına sol tarafta çalışma zamanı yazısı rakamla gözükecektir.

Videolu anlatım:

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulanabilirsiniz.

Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki soyyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir