Wordmap.co sitesiyle farklı dillerde kelime telaffuzu duyun

Wordmap.co bir kelime, cümle yazıp farklı dillerde okunuşu ve yazılışı veren hemen hemen tüm dünyanın dillerinde kelimenin telaffuzunu duymak sağlayacak eğlenceli bir uygulamadır.

Wordmap.co_sitesiyle_farklı_dillerde_kelime_telaffuzu_duyun

Sadece forma sözcüğü yazın ve hemen çeşitli dillerde çeviri ile ilgili bir dünya haritası derlenmiş olacak. Sonra telaffuz duymak ve her ülkenin diline özet bilgilere sahip olabiliyorsunuz. Haritayı oluşturan farklı ülkelerde tıklayabilirsiniz.

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz. Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Ayrıca internetkafa.com un dost blog sitesi bilgisayarkafa.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi veya bloğunuzu internetkafa.com dost siteler sayfasına ekleyebilirim.

Kaynak site: adsoftheworld.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir