WordPress en iyi yedekleme eklentileri

WordPress en sık php ve mysql ile güçlendirilmiş bir blog yayınlama uygulaması olarak kullanılan açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemidir. Bugün, wordpress lider açık kaynak cms sistemlerinden biridir.
Wordpress yedekleme eklentileri kullanıcıları güvenli bir şekilde sitenin mysql veritabanı, dosyalarını, temaları, bilgisayar korsanları ve diğer hatalarına karşı önlemek için en iyi yedekleme sağlayan aşağıdaki tanıtımı yapılmış eklentileri kullanabilirsiniz.

Birçok wordpress yedekleme hizmetleri sağlayan eklentiler var. Ancak aşağıda listelenmiş popüler hizmetlerinden bazılarıdır.

wordpress-en-iyi-yedekleme-eklentileri

Tamir, silme, yedekleme ve otomatik yedekleme sağlar. Yükleme MySQL araçları kullanılarak yapılmalıdır.
İndirem sayfası:

http://wordpress.org/plugins/wp-dbmanager

Plug-inleri destekler. Web sitenizin veritabanı otomatik zamanlanmış yedekleme sağlar. Bir e-posta ile yedekleme yapılabilir ya da sadece yerel depolamada kullanabilirsiniz. Geri yükleme elle yapılmalıdır.

İndirme sayfası:

http://wordpress.org/plugins/wp-db-backup

Otamatik wordpress yedekleme veritabanı hem temaları, eklentileri, medya vb. yedekleme otomatik veya manuel olarak yapar ve yedek amazon s3 depolama saklanır. Yedekler amazon s3 depolama hesap eklentisi kullanılarak yapılır.

İndirme sayfası:

http://www.webdesigncompany.net/wordpress-backup

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir