WordPress menü bölümünü geliştirin

WordPress tabanlı web sitesi çalıştırıyor musunuz? Eğer wordpress menü sistemini iyileştirmek daha da güzelleştirmek istiyorsanız aşağıdaki listeden gelişmiş menü sistemi ile mevcut wordpresss için faydalı olan ücretsiz eklentileri kullanabilirsiniz.

Wordpress menu bolumunu gelistirin

Genesis-sticky-menu wordpress yapışkan menü eklentisi çeşitli stilleri ve menü sistemi eskisinden daha büyük bir görünüm ve daha güçlü özellikler vermenizi sağlar. Yapışkan menü isteğe bağlı paneli vardır. Bu eklenti ile ilgili en iyi şey yapışkan menü yönetmek son derece kolaydır ve çok esnek olmasıdır.

WordPress web sitesi sahiplerinin ziyaretçiler veya müşteriler için ekstra içerik sağlamak için ekstra bir menü gibi herhangi bir tema üstüne bu eklenti kullanabilirsiniz.

Vertical-mega-menu jquery için ve widget oluşturmak için olanak sağlayan en güçlü eklentileri biridir. Bu özel eklenti kullanarak, sağa veya web sitenizin sol tarafında ya bir dikey menü ekleyebilirsiniz. Bu eklenti seçenekleri menü renkleri ve geçiş animasyon efekti değiştirmek için olanak sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir