Yazılarınıza şekiller koyun

 

Özel karakterleri Twitter, Facebook, firendfirend,Gmail ve Google Chatde kullanılabilir. Anlık yazışma programlarda çok işinize yaracaktır. Ayrıca e-posta ve maillerinizde kullanabilirsiniz. Siteye girdiğinizde iphone kısmından iphonenizde kullanabilirsiniz.

Yazılara sekiller koyun
Our favorite set kısmından kategorilenmiş şekilleri seçebilirsiniz. Search all characters kısmından şekil ismi yazarak şeklinizi aratabilirsiniz. Tabiî ki şekil ismini İngilizce yazmalısınız.
Bir karakter kopyalamak için tıklayın; birden fazla kopya gerekiyorsa, klavyenizdeki ALT tuşuna basılı tutun ve istediğiniz karakterleri tıklayın.Karakter boyutunu değiştirir sayfanın alt kısmında bir kaydırma çubuğu var.

Oklar, klasik, para birimi, grafik shaptes, matematik, sayılar, noktalama işaretleri ve semboller – sayfanın ortasında açılır menüden (Bizim favori kümesinin yanında) karakter setleri için bağlantılar getirir. Alfabetik sıraya, ve özel karakterler için arama bütün karakterler, sıralama karakterleri görebilirsiniz.

HTML Kaynak standart mektup çeşitleri, noktalama işaretleri, matematiksel semboller, yunan harfleri ve klavye kodları ile özel uzaylar üzerinde kullanışlı bölümleri ile biçimlendirme ilgili semboller iyi bir listesi vardır.

Site web sayfası: http://www.CopyPasteCharacter.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir