Youtube müziklerini DJ’ler gibi yapın

YouTube için müziklerini DJ gibi karıştırmak için online web site listesini sizler için bir araya getirdim. Bu çevrimiçi (online) DJ mikserlerini kullanarak iki farklı YouTube müziğini temel DJ araçları ile karıştırabilirsiniz: Cue, Loop, Crossfader, vb. Bu YouTube DJ mixer’ı açıp istediğiniz YouTube’un iki videosunu seçebilirsiniz . Bundan sonra, aynı anda videoları oynatabilir ve ipucu eklemek (oynatmanın başlangıç noktası), döngü (belirli bölümü tekrarlayın), crossfade (parçaların oynatılması) kontrol hacmi eklemek için yerleşik DJ mikserindeki kontrolleri kullanabilirsiniz.

YouTube DJ mixer siteleri bazıları aynı zamanda otomatik crossfading, BPM kontrolü, SoundCloud desteği vb. gibi birkaç benzersiz özellik ile birlikte gelir. Diğer çekirdek çevrimiçi DJ mikser veya DJ yazılımlarının aksine, bu üç web sitesi özellikle YouTube müziklerini karıştırmak için yapılır. Bu YouTube DJ mikserinin en iyi yanı, çok basit oldukları ve YouTube müziğini karıştırmak için deneyimli bir DJ olmanıza gerek yoktur.

Youtube muziklerini DJ'ler gibi yapın

Youtube DJ

Hiç şüphesiz, profesyonel bir DJ gibi YouTube müziklerini kolayca karıştırmanıza yardımcı olabilecek en iyi ücretsiz online YouTube DJ mikserinden biridir. DJ mikserinde YouTube videolarını doğrudan aramanızı ve daha sonra ikisini üzerine eklemenizi sağlar. Bundan sonra, videoları müzik parçaları olarak oynatabilir ve aynı anda DJ yapmaya başlayabilirsiniz. İpuçları ekleme, döngü ayarlama, ses seviyesini ayarlama ve en önemlisi parçaları çapraz geçiş yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda, her iki güverte için de oynatma hızını ayrı ayrı kontrol etmenizi sağlayan eşsiz bir özellik ile birlikte gelir.

YouDJ

YouTube müziklerini kolaylıkla karıştırmak için kullanabileceğiniz, şaşırtıcı bir çevrimiçi YouTube DJ mikseridir. “Youtube DJ” ya benzer şekilde, bu da kendi web sitesinde doğrudan YouTube müzik araması yapmanızı ve bunları güvertelere eklemenizi sağlar. YouTube müzik eklemenize izin vermenin yanı sıra, bu da müzik parçalarını “SoundCloud” aramasına ve bunları DJ için kullanmanıza olanak tanır. YouDJ’in ücretsiz sürümü, loop, crossfade parça ayarlamanıza, güverte hacmini tek tek değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca ses efektleri, BPM kontrolü gibi benzersiz özelliklerle birlikte gelir. Cue gibi diğer ek özellikleri kullanmak istiyorsanız , Wave, Jump ve 16 daha fazla efekt varsa, YouDJ’nin PRO sürümünü satın almanız gerekir.

YouTube Mixer

YouTube müziğini kolayca karıştırmak için de kullanılabilir. “Youtube DJ” ve “YouDJ” nin aksine, bu online YouTube DJ mikser oldukça eski ve DJ döngüsü yok gibi görünüyor. Ancak, yine de amacına hizmet eder ve YouTube’dan müzik karıştırmanıza olanak tanır. Herhangi bir iki YouTube videosunu seçebilir ve bunları ayrı güvertelere ekleyebilirsiniz. Bundan sonra parçaları karıştırmak için bunları aynı anda çalabilirsiniz. Ayrıca işaretler ekleyebilir, döngü ayarlayabilir, crossfade’i ayarlayabilir ve güvertelerin ses seviyesini değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir