YouTube Videolarını Mp3 Çeviren En İyi Siteler

YouTube, videoları yüklemenize, görüntülemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan en iyi video paylaşım web sitesinden biridir. Web sitesini kaydettirmeden herhangi bir videoyu kolayca izleyebilirsiniz, ancak herhangi bir video yüklemek istiyorsanız, o zaman kendiniz de kaydolmanız gerekir. Bu da Google hesabınızla kolayca senkronize edilebilir. YouTube’da yüklenen videoların çoğu çoğu bireylerin kendisinden ancak içeriğini paylaşmak için bir çok medya ve diğer resmi kanallar var.

YouTube, dünyanın herhangi bir yerindeki videoların yanı sıra farklı kişiler, medya sektörleri veya herhangi bir müzik şirketinin resmi hesapları tarafından yüklenen herhangi bir dilde video paylaşımı için en büyük sitelerden biri olarak düşünülür. Kendi şarkı listenizi beğeninize göre kolayca oluşturabilirsiniz ve en sevdiğim video şarkılarını taramak için kişisel olarak YouTube’u günde birçok kez kullanıyorum. Ayrıca kişisel olarak kullanıcılar tarafından yaratılan ve herhangi bir resmi albüme veya sitede bulunmayan çok sayıda şarkının mevcut olduğunu keşfettim. Bazen, herhangi bir video şarkısını MP3 formatında istiyorsanız, daha sonra sitenize göz atmadan kendi cihazınızda daha kolay oynatabilirsiniz. O zaman YouTube videolarını MP3’e dönüştürebilen bir MP3 dönüştürücüsüne sahip olmanız gerekir. Yani, YouTube’daki herhangi bir şarkıyı beğendiyseniz ve video formatında indirdiyseniz veya bir MP3 formatına dönüştürün. YouTube videolarını MP3’e dönüştürmenin en iyi yollarından bazılarını paylaşacağım.

Temel multimedya özellikleri ile cep telefonları sahip daima MP3 şarkıları yerine MP4 olmasını tercih ederim. Bazen, video şarkıları istemiyoruz ve cihazınızın bellek büyük miktarda işgaletmesini istemeyebiliriz.

convert2mp3.net

Convert2MP3

Apowersoft Free Video to MP3

ListentoYouTube

VidtoMP3

Flvto

MP3Fiber

ClipConverter

YTtoMP3

YouTubetoMP3

VUBEY

Video2MP3

ytmp3.cc

peggo.tv

Savetomp3.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir