Youtube videolarının belirli kısmını paylaşalım

YouTube videolarının belirli kısımlarını (kırpma) ve paylaşmak için 2014 yılı kasım ayında bu url de android telefonlarda bir uygulama paylaşmıştım.  Şimdi sıra bilgisayarınızda YouTube videoları belirli kısımlarını paylaşmak için ücretsiz online siteleri sizler için yazının alt kısmına listeledim.

Youtube_videoların_belirli_kısmını_paylasın

Neredeyse hapsi aynı işlevde çalışmaktadır. Paylaşmak istediğiniz bir YouTube videosunu bu sitelerden her hangi birine kopyala-yapıştır yapın. Videonun alt tarafındaki kaydırma çubuğu ile ya da zaman dilimini kullanarak yapabilirsiniz.

Bana sorarsanız ben içlerinde en çok ytcropper.com u beğendim. Vibby çok hoş ama sosyal medya hesabı ile giriş istiyor. Sonuç bu siteler oldukça iyi iş çıkartıyorlar.

ytcropper.com

tubechop.com

vibby.com

howtoquest.blogspot.com.tr

Yazı hakkında ne düşündüğünüzü aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yazımıza benzer konular varsa ile mail ya da yorumla katkıda bulana bilirsiniz.Yazımı beğendiyseniz ve paylaşılmaya değer bulduysanız yazının alt kısmındaki sosyal paylaşım butonları kısmından bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bloğum sağ üst kısmında facebook,twitter ve google + ve youtube kanalımız olmak üzere sosyal paylaşım buton kısımlarından internetkafa.com sayfalarını takip edebilirdiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir