Zemana portable ile bilgisayardan malwareleri atın

Bilgisayarınızda virüsten koruma için iyi ürün yüklü olmalıdır. Bilgisayarınıza bulaşan malware daha sonra silme şanşınız çok az olaçaktır. Ancak bazı nadir durumlarda bazı yeni ve bilinmeyen zararlı programlar bilgisayarınızı yönetmesi mümkün olabilir. Bu nedenle bilgisayarınızı birincil güvenlik ürünü zamanında enfeksiyonu kontrol etmek için başarısız olsa bile emin olmak için ikincil ve tercihen taşınabilir bir antivirüs çözümü ile bilgisayarınızda tarama gerekir. Zemana AntiMalware Portable bu direk üstüne tıklayıp çalıştırabilir vürüs programı ile bilgisayarınızı tam kotuma sağlayabilirsiniz. Zemana AntiMalware programı bir çok windows sürümü Windwos xp,vista,Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 çalışmaktadır. Yazılımın kullanımı çok kolay ve işini çok kısa süred yapmakdadır.

Zemana portable ile bilgisayardan malwareleri atın

Ana güvenlik virüs programı ile çözümüniçin yanında kullanabileceğiniz iyi bir taşınabilir bir güvenlik ürünüdür. Zemana AntiMalware programın taşınabilir sürümü 15 gün boyunca geçerli olan bir premium lisansı ile kullanılmak üzere kullanılabilir. Zemana AntiMalware yaptığı ilk şey güncellemeler varsa  güncelleştirme yükler. Güncellemeden sonra, mevcut (Smart -akıllı tarama veya Dee- Derin tarama) taramaları birini seçebilirsiniz. Derin taramaları bilgisayarınızın kapsamlı bir tarama gerçekleştirir iken akıllı tarama ise sadece birkaç önemli alanlar tarar.

Bilgisayarınızda kötü amaçlı bir nesne tespit ettiğinde tarama sırasında, Zemana AntiMalware pencere rengi grimsi mavi kalır. En kısa sürede bilgisayaranızdaki kötü amaçlı yazılımı bulur pencere parlak kırmızı bir renge geçer. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra sonraki-next butonuna tıklayarak daha sonra bu nesneler için  tamir-repair eylemi seçerek bilgisayarınızdaki zararlı nesleri tamirini seçebilirsiniz.

Zemana portable

Zemana AntiMalware portable gerçek zamanlı taramayı etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca malware ve fidye-ware algılama artırmak için Pandora bulut tarama teknolojisi etkinleştirebilirsiniz.

Zemana AntiMalware Portable taşınabilir programını aşağıdaki likten indirebilirsiniz.

Zemana AntiMalware Portable

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir