Ağ profilini siz yönetin

0
683

Ps network profile manager ağ profillerini oluşturmak ve yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir ağ profil yöneticisidir. Bir profilde, gateway, ip adresi, dns, kablosuz ssıd, bilgisayarda yüklü tarayıcılar için vekiller yapılandırmak için adres belirleyebilirsiniz. Ana sayfa vb bu ağ profil yöneticisi hızlı bir şekilde başka bir profilden diğerine geçiş yapmanızı sağlar. Eğer internet bağlantınızı geçiş veya farklı bir ağa bağlanmaya olanak sağlar.

Eğer hareket üzerinde çalışmaya ve çeşitli ağlar için dizüstü bağlamak Eğer kablosuz ağlar için ssıd, ip adresi veya gateway gibi tüm bu ağ ayarlarını hatırlamak için. Program kolayca sadece sistem tepsisinde simgesine tıklayın ve ağınız için uygun profili seçerek tüm bu ayarları yönetmenizi sağlar.

Bu ağ profili yöneticisini indirdikten sonra, kullandığınız ağa göre profiller oluşturabilirsiniz. Bir ağ profili seçmek gibi bir profil oluşturduktan sonra, ağınızı kolaya profiller vb vekil, ağ geçidi adresi, ip adresi ile ilgili tüm ayarları yapabilirsiniz, otomatik olarak ayarlanır.

Bir profil oluşturmak için, üst soldaki ” add profile” butonuna tıklayın ve profili için bilgag-profilini-siz-yonetini eklemek için “add query” linkine tıklayın. Varsayılan ancak bu geçiş yapmak isteyen ağ profiline göre değiştirmek istiyorsunuz, “bilinmeyen ağ- unknown network” olacaktır.

Ağ profili manager tarayıcısı için ana sayfa ve proxy adresi yapılandırabilirsiniz. Eğer profil geçiş yaparken tarayıcınız otomatik olarak yapılandırmak için, ” add action” butonuna tıklayın ve tarayıcınızı seçin.

Eğer chrome kullanıyorsanız ve internet explorer ayarlarını değiştirmek ve çok chrome’u etkileyecek ediyorsanız.

Bu ağ profil yöneticisi profilleri anahtarlama sistem tepsisinde ve ağınızı eşleşen doğru profili seçmek görünen simgesine sağ tıklayın. Bir profil eklemek veya “show desinger” üzerine tıklayın, mevcut veya başka bir profile herhangi bir değişiklik yapmak için ana arayüzü erişebilirsiniz.

Eğer artık kullanmayaçaksanız bir ağ için profil herhangi kurtulmak istiyorsanız, o zaman profil üzerine tıklayın ve “profil delete” seçeneğini tıklayın. Bu profil ile ilişkili tarayıcınızın proxy ayarlarını, ana, ip adresi, ağ geçidi vs gibi tüm ayarları ile profili silin. Bir profil içinde bir eylem silmek için, sol bölmede silmek istediğiniz eylemi seçin ve “delete” butonuna tıklayın. Bu eylem (tarayıcınızın proxy ayarlarını tüm profil) ve değil.

Program, bilgisayarınızın ip adresi, ağ geçidi,ssıdve dns kullandığınız tarayıcınızın proxy ayarlarını değiştirerek görevi kolaylaştırır basit ama etkili bir ağ profili yöneticisidir.Eğer hareket halindeyken verimli ağları yönetmek için bu ücretsiz ağ profil yöneticisi yükleyebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://packagesoft.com/products/npm-2014/?doing_wp_cron=1483354003.0105049610137939453125

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here