Wi-Fi Ağınıza Bağlananların İnternet’i Kesin

0
2656

Netcut ağdaki bilgisayarları taramak ve bu ağa bağlı tüm makineler hakkında yararlı bilgiler vermeyi amaçlamaktadır ücretsiz bir Windows uygulamasıdır.

Programın ara yüzü biraz karmaşık gelebilir, bu nedenle bu uygulama anlamak biraz zaman alabilir. Netcut otomatik olarak ağınız taramalarını gerçekleştirir ve bağlı makinelerde bilgi alır.Belirli İP’leri aramak için özel olarak tasarlanmış bir seçenek içerir. Özellikle faydalı bir özelliği, aynı anda birden fazla olanları çalışan varsa, kullanıcıların farklı bir ağ bağdaştırıcısı seçmenizi sağlar.

Uygulamayı açtığınızda, açık ya da kapalı, belirli bir ip mevcut durumunu kontrol edebilirsiniz ana penceresi ile hostname ve fiziksel adresi sunulacaktır. Fiziksel adres bağlı sisteminin mac adresi anlamına gelir. Mac adresleri ile ilgili olarak, NetCut tabloya bir düğmeye birkaç tıklama ile seçilen ağ bağdaştırıcısını fiziksel adresi oynanabilecek sağlayan bir mac spoofing aracı getiriyor.

NetCut bir ağa bağlı tüm bilgisayarlar hakkında bazı kullanıcılara yararlı bilgiler sağlayan bir çok güzel bir uygulama. Bu sessizce çalışır ve sistem performansını etkilemez. Bu ücretsizdir bir araçtır. Genelde bu uygulama ağınıza sızan bilgisayarları İnternet erişimini sonlandırmak için tanınmaktadır.

İndirme sitesi: http://www.arcai.com/netcut-faq/62-what-is-netcut.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz