Aiseesoft Total Video Converter ile Videoları Birleştirin

0
2818

Çektiğiniz videoları sosyal medya paylaşmadan önce özelikle Youtube’ye yükleme yapmadan, insanların beğenmesi, hoşuna gitmesi için mutlaka düzenleme yapmamız gerekir. Video düzenleme genelde video birleştirme, filigran, ıntro ekleme, farklı formatlara dönüştürme gibi işlemler zorunluluk hali oldu. İşte bu işlemleri Aiseesoft Total Video Converter ile yapabilirsiniz. Video düzenlemeyi hızlı bir şekilde yapan bir çok araçla birlikte Aiseesoft  Video Converter hizmet vermektedir.

Aiseesoft Total Video Converter ile Video  Birleştirme İşlemi

Aiseesoft Total Video Converter açalım.

Program açıldıktan sonra Add File tıklayıp, Add File (s) kısmından birleştirmek istediğimiz videoları seçelim.

Merge into on file kutusuna işareti koyalım. Convert butonuna tıklayın.

Genelde birleştirilen videolar varsayılan olarak Windows bilgisayarlarda videolar klasöründe bulabilirsiniz.Bilgisayarınızın donanım özelliklere göre  bu işlem uzun yada kısa sürebilir.

Dilerseniz videoları birleştirmeden önce Settings kısmından video formatlara dönüştürebilir, filigran ekleyebilir, videoyu kesebilir, efekt ekleyebilirsiniz. Bazı çok kolay temel düzenlemeler yapabilirsiniz. Düzenleme yaptığınız videoların nereye saklanacağını Browse kısmından seçebilirsiniz.

Aiseesoft Video Converter

Aiseesoft Total Video Converter adlı video düzenleme programını bu; https://www.aiseesoft.com/video-converter-ultimate adresinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Benzer bir program olarak Video Combiner tüm videolarınızı kalitesini bozmadan birleştirme işlemi yapar.

Her iki programla da en güzel anlarınızı çektiğiniz videoları en iyi şeklide düzenlemeye yardımcı olması dileğiyle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz