Apptweak.com akıllı telefon uygulamaları arama motoru

0
693

Apptweak.com akıllı telefon uygulamaları arama motoru

Zaman değişiyor. Dünya ‘mobil’ oluyor ve mobil uygulamaların kullanımı hızla artmaktadır. Milyonlarca uygulamanın el ele alması için kullanıcıların seçecekleri bir ikilem içinde olmaları gerekiyor. Bu konuda size yardımcı olmak ve en iyilerini yüklediğinizden emin olmak için, burada, gerçekten ihtiyacınız olan bir şey bulmak için uygulama yığınına derinlemesine işleyecek mobil uygulama arama motorlarını dolduran grafikten aşağıya listeliyoruz!

Apptweak.com akıllı telefon uygulamalarını yanı sıra ios ve android cihaz kullanan araçlar için son derece güncel arama yapılabilir bir web sitesidir.

Burdan ziyaretedebilirsimiz; apptweak.com

Benzerlerini aşağıya yazıyorum.

App Annie

Uygulama geliştiricileri, uygulama analizi için App Annie’yi kullanıyor. Windows, iOS ve Android kullanıcıları, kategori, fiyat ve ülke bazında arama yapmak için bu motorun özgürlüğüne sahip olabilir. Eklemek için, kullanıcılar milyon seçeneklerden aynı uygulamaları bulmak için arama kutusuna da anahtar kelime yazabilirler.

Quixey

Quixey Kaliforniya merkezli bir şirkettir. Kendilerini “Uygulamalar için Arama Motoru” olarak övünüyorlar. Bloglar, gözden geçirme siteleri, sosyal medya ve ek kaynaklardan bilgi toplayan şirketin yeni geliştirilmiş bir araştırması olan “İşlevsel Arama” ya dayalı olarak; Bu arama motoru kademeli olarak grafiklere doğru ilerliyor.

AppsZoom

Uygulamaları uzman derecelendirmelerine veya kullanıcı oylarına, popülerliğe veya yayınlanma tarihine veya muhtemelen başka bir şeye göre sıralamak istersiniz. Bunu, AppsZoom’u kullanarak yapabilirsiniz. IOS ve Android uygulamalarını keşfetmek için kullanılan, bugün ücretsiz, ücretli ve yeni uygulamalar bulacaksınız. Dergi bölümü, haftanın en iyi oyunlarını, grafik ve dijital tasarımcılar için en iyi uygulamaları, son iki hafta boyunca en iyi uygulamaları okuyabilmenizi sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here