Alldebrid İçin Alternatif Siteler

0
4683

Alldebrid siteleri sınırsız indiricide, kullanıcılarının sınırsız sunuculardan ve sunuculardan bile çok sayıda dosya ve veri indirmesini sağlayan en iyi yazılım ve online olan site adıdır. Alldebrid’de bir hesap oluşturun ve herhangi bir sınırlama olmaksızın internet üzerinden birden fazla veriyi indirmeye başlayın. Kullanıcılara etkili ve son derece etkili bir indirici sunar. JDownloader’ın bir eklentisi olarak çalışır, böylece verilerinizi çok hızlı bir hızda bile indirirsiniz. Bir çok downloader internette var. Alldebrid’i neden kullanıyorsunuz. Alldebrid’in arkasında yatan nedeni, kullanıcılarına çok yüksek hızda dosya indirme yolunu sunması. Alldebrid hakkında en iyi şeylerden biri, yüksek kapasiteli bant genişliği sunucularından da veri indirmek için yaygın olarak desteklenmesidir. Alldebrid, kullanıcıları verileri HTTP olarak da indirmeye ikna ediyor ve Alldebrid, indirme işleminin şifrelenmiş kalmasını sağlar.

https://superloading.com/start

Superloading, internetten veri indirmek için kullanılan online bir sitedir. İndiricilerin geri kalanından farklı olarak, bir başka deyişle, müşterilerinin birden fazla online dosya barındırma ve akış sitelerinden veri indirmesine olanak tanır. En iyi şeylerden biri, kullanıcıların popüler paylaşım sunucularından hızlı bir şekilde indirilmesini sağlayacak şekilde indiriciyi kullanmak için çok basit olmasıdır.

https://real-debrid.com/#link3

Real-Debrid, temelde sınırsız indiriciyi destekleyen benzersiz bir indirici türüdür. Aslında, kullanıcılarını anında akışta barındırılan dosyaları hızla ve kolayca indirmeye veya web tabanlı bir çevreye yenilerini eklemeye sunan kısıtlamasız bir indiricidir. Real-Debrid, temel olarak kullanıcılara herhangi bir kısıtlama olmaksızın ses ve video dosyalarını indirip akıtmak için geniş bir sunucu yelpazesi sunmaktadır.

zevera.com

http://dailyleech.com/cbox/cbox.php

DailyLeech, indirilmesi sürecini kullanıcıları için gerçekten kolay ve basit hale getiren premium bir indiricinin adıdır. DailyLeech, PC’den cep telefonuna neredeyse tüm işletim sistemleriyle yaygın şekilde desteklenir. DailyLeech kullanılarak indirilen dosyaların alınması işlemi çok kolay ve basittir. Kullanıcıların önce DailyLeech ile bir hesap oluşturmaları gerekiyor ve bu tek hesap verileri indirmek için yeterlidir.

https://premium.to

Premium.to, kullanıcıların birden fazla dosya barındırma ve aktarma hizmetinden internet üzerinden birden fazla dosya ve veri indirmesine olanak tanıyan web tabanlı bir hizmettir. Premium.to hakkında en iyi şey, kullanıcılara, önde gelen dosya akış platformlarından verileri daha hızlı bir şekilde indirmek için çok çeşitli seçenekler sunmasıdır. Premium.to’nun hizmetlerin ve indirme işlevlerinin çoğunu ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

https://www.linkifier.com

Linkifier, temel olarak kullanıcıların dosyalarını bağlayan web tabanlı bir sitedir. Ziyaretçilerine çok sayıda dosya akış ve barındırma platformu ve sunucusundan internette çok çeşitli veri indirmesini sağlar. Linkifier hakkında en iyi şeylerden biri, dosya barındırma sunucularına olan desteğinin, internet üzerinden birçok indirici ve bağlantı sağlayıcı türünden daha büyük olmasıdır.

http://leech.ninja

Leech.Ninja indirme yöntemi, indiricinin geri kalanından farklı temel olarak, kullanıcıların veriyi önde gelen dosya barındırma platformlarından indirilmesini sağlayan bir premium bağlantı üreteci platformudur. Leech.Ninja, kullanıcılarına ücretsiz indirme bağlantıları üretimi konusunda kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Leech.Ninja kullanılarak indirilen dosyaların alınması işlemi çok kolay ve basittir.

http://www.bigspeeds.com

BigSpeeds, kullanıcılara ücretsiz olarak internet üzerinden birden fazla veri indirmenin yollarını sunan premium bir bağlantı üretecidir. BigSpeeds, kullanıcılara veri ve dosyaları kolayca indirme işlemini yapan ücretsiz ve güvenilir bir premium bağlantı üreticisinin adıdır. BigSpeeds’in premium bağlantı üreten servisi, kullanıcılarının bulut geniş bir yelpazedeki indirme bağlantılarına erişmesini kolaylaştırır.

http://downloadpremium.net

DownloadPremium, önde gelen dosya barındırma ve akış platformları için sınıf tabanlı premium bağlantı üreticisi tabanlı ve en iyisidir. Uploaded, MegaShare, Rapidgator gibi önde gelen dosya barındırıcılarından veri indirme işlemi için yaygın olarak destekleniyor. DownloadPremium kullanıcılarına süper indirme sürecini sunar. Bu platformun kullanımı ile kullanıcılar birkaç adımdan sonra en sevdikleri dosyaları ve verileri internet üzerinden indirebilirler.

https://prembox.com

Prembox, müşterilerinin dosyalarını çok sayıda premium hesaptan yalnızca bir hesap oluşturarak indirmelerine izin veren bir indirme yöneticisidir. Prembox’un resmi web sitesine geçin ve ilk önce basit bir hesap oluşturun ve bundan sonra verileri çok sayıda bağlanan barındırma platformundan indirebilirsiniz.

https://alldebrid.org

Alldebrid indirme yöneticisi Uptobox, Uploaded, Rapidgator gibi 80’in üzerinde sağlayıcının linklerindeki engellemeyi kaldırıyor ve sınırsız indirmenin keyfini çıkarın!

Ayrıca aşağıya yazacağım listedeki programlarla tercih edebilirsiniz.

https://github.com/pyload/pyload

https://www.premiumize.me

http://cryptload.info

http://www.neoloader.com

https://github.com/nitely/ochDownloader/downloads

http://www.filefacts.com/skymonk-client-info

http://www.downloader.guru/default.aspx?gclid1=asdddss234224ssq22412dd31ww23asd

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz