Amplifr ile sosyal medyadaki yayınlarınızı analiz edin

0
1339

Amplifr adlı program sosyal medyada yayın akınışınızı yönetmek için yeni bir araçtır. Eğer sosyal ağların birçok sayıda yayın akışını yönetmek ve kapsamlı analiz etmek için oldukça tutarlı bir dizi seçenek sunar.

Amplifr ile sosyal medyadaki yayınlarınızı analiz edin

 

Tarayıcınıza uygulamın bir uzantısı üzerinden doğrudan yapabilirsiniz. Amplifr Facebook, Twitter, Tumblr, Google+, Viber, LinkedIn veya Pinterest ile hizmet vermeye başlayaçak. Amplifr sosyal ağların herhangi birine mesaj göndermek için en iyi zamanları önerecektir.

 

Amplifr yayımlamak istediğiniz görüntüleri ve medya optimize eder, Örneğin, aadece resim veya gif sürükleyin ve araç boyut ve ağırlık dosyasını optimize eder. Bir başka iyi uygulama işlevi ise; bir veya daha fazla rss hesabınıza beslemeleri bağlayabilirsiniz. Amplifr tarayıcıda her on dakikada akış ve otomatik olarak yeni bilgiler sunar.

amplifr sosyal

Sosyal ağlarda etkinlik raporu kapsamlı bir şekilde ayırt edilir. Her şey otomatik ve ağ yayınları tarafından ağınızın erişimini analiz eder. Haftalık ve aylık raporlar otomatik olarak bir veya daha fazla alıcıya e-postayla yapılabilir.

Sonuç olarak: Sosyal medya ile çalışmayı basitleştirmek değerli analitik bilgiler sağlamak ve onların sosyal pazarlama stratejisini nasıl geliştirileceği konusunda öneri vermemektedir.

Sitenin bağlantı sayfasına burdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here