Site icon internetkafa.com

Android Bağımlılarının Kullanması Gereken En İyi Siteler

İnternet’te çok faydalı bilgiler bulmak oldukça kolaydır. Android sistemler için yararlı olacak çok sayıda web siteleri ve uygulamalar bulunmaktadır. Eğer Android cihaz kullanıyorsanız helede android bağımlısı iseniz mutlaka bu yazıdaki siteleri kullanmak zorundasınız.

Android Bağımlılarının Kullanması Gereken En İyi Siteler

AppFilter.net

Appfilter sitesi android uygulamaları bulmanıza yarayan yeni bir web sitesidir. Site henüz çok yeni olmasına rağmen iyi hizmet vermektedir. Appfilter.net’te reklamları, kategorileri ve gereksiz çıkan satın alma ve uygulama derecelendirme kısımları çok kolay filtre yapabilirsiniz. Listedeki tüm sonuçları görebilirsiniz. Ücretli android uygulamaları sarı renkte gösterir. Ücretli uygulamalara karşı alternatif ücretsiz uygulamaları çok kısa sürede sizlere bulur.

AppBrain.com

Appbrain size uygulamalar hakkında bilgiler verir. Bir uygulamanın ilk ne zaman yayınladığı ve ne zaman değiştirildiğini gibi bilgileri verir hatta bir çok ayrıntıyı vermektedir.

VirusTotal.com

Virustotal bir apk dosyasında zararlı bir unsur olup olmadığını tarayan ücretsiz online bir sitedir.

Telefonunuzun Alt Dizinine Bakın

Gerçekten android bağımlısı ve android hakkında her şeyi bilmek istiyorsanız aşğıdaki bağlantılara bakmalısınız.

https://www.reddit.com/r/Android

https://www.reddit.com/r/androidapps

https://www.reddit.com/r/oneplus

https://www.reddit.com/r/GooglePixel

Apps.Evozi.com

Apps.evozi sitesi yeni uygulamalar yerine revaçta olmayan uygulamaları bulabilirsiniz. Google Play’deki url’sindeki android uygulamaları tek seferde kolayca indirir. Yasal uygulamalara izin verir.

r-googleplaydeals

R-gooleplaydeals, ücretsiz olan en iyi android uygulamaları bulan en iyi yerdir.

Android için bağımlı bir kullanıcı iseniz mutlaka farklı ve iyi siteler olabilir. Benim seçtiklerim bunlar ve bu yazıdaki andriod bağımlı ver meraklıların işine yarar.

Bu yazı için katkılarından dolayı, https://www.exceldosyalari.com  teşekkürler.

Exit mobile version