Android için az bilinen bulut depolama uygulamaları

0
1114

Dropbox, google drive ve skydrive en popüler bulut depolama sağlayıcılar olarak bilinir. Android için az bilinen bulut depolama uygulamaları kısaca bilgi vereceğim. Bu uygulamalar popüler olmasada ama yinede yararlı olduğunun göreceksiniz.

Cubby android uygulaması ile, sadece yükleme ve indirme dosyaları çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulama sizin belgelerin sınırsız revizyonlar var ve arkadaşlarınız sizin dosyalarınıza erişmek için klasörler bağlantıları paylaşmak olanağı sağlar. En son kaldığınız yerden devam edebilirsiniz böylece uygulamayı açtığınızda sizin en son belgeleri gösterir. 5gb ücretsiz depolama alanı verir.Android icin az bilinen bulut depolama uygulamaları

Spideroak uygulaması size 2gb ömür boyu depolama ve dosyaları oynamak için araçlar sağlar. Çeşitli masaüstü işletim sistemi için kullanılabilir.

Bitcasa ücretsiz kullanıcılar için 20gb depolama sunuyor ve bazı büyük özellikleri ile entegre bir android uygulaması vardır. App hd formatında video yüklemek ve sonra bunları çevrimiçi akışı sağlar, böylece izlemek için tekrar içerik indirmek zorunda değilsiniz.

Surdoc ile hiç depolama tükenme sorunu olmadan bulut için tüm dosyaları (hatta önemsiz olanlar) yüklemek yardımcı depolama 100gb alan veriri. Size word belgesi olarak dosyaları görüntüleme imkanı veriyor ve en iyi izleyici teklifini iddia ediyor.

Ubuntuone ubuntu üzerinde aynı bulut depolama hizmeti olarak ubuntu kullanıcıları, bu çok aşina olacak ve en güvenilir bulut depolama hizmetlerinden biridir. Dosyaları depolamak için ücretsiz depolama alanı 5gb sağlar ve onlarla çalışmak için bir araç paketi sunuyor. App anında yükleme özelliği kısa sürede bunları yakalamak gibi resimlerinizi yüklemenize olanak tanır. Onları silindi diye endişelenmenize gerek yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here