Android için En İyi Dosya Temizleme Uygulamasını Kullanın

0
1546

Android için Google Play Store’de cihazlarınızı, optimize eden temizleyen uygulamalarla oldukça fazla bulunmaktadır. Bu yazıda, Android için en iyi dosya temizleme uygulamasının bir listesini vermeyeceğim. Bana göre en iyisi olandan bahsedeceğim.

Android’inizi zaman zaman optimize etmek ve hızlandırmak, çalışır durumda tutmak için önemlidir. Tüm uygulamalar, cihazınızda çalıştıklarında bazı gereksiz dosyalar ve önbellekler bırakır. Bu dosyalar cihazınızın alanını doldurur ve aynı zamanda pilin boşaltılmasının nedenidir. Bir uygulamayı her kapatışınızda dosyaları manuel olarak silebilirsiniz, ancak bu zahmetli bir iştir. Bu işlevi basitleştirmek ve azaltmak için üçüncü taraf bir uygulama olan iClean indirip kullanabilirsiniz. iClean depolama alanını boşaltmakla kalmaz, aynı zamanda çekirdek işletim sistemini mevcut kaynakların etkili kullanımı için optimize ederken, gereksiz işlemleri de temizler.

İClean ücretsiz olan uygulama, boş alan açmak için gereksiz dosyaları kaldırmanıza, RAM kullanımını azaltmak için arka planda uygulamaları sonlandırmanıza, virüsleri kontrol etmenize ve daha fazlasına izin verir.

İClean uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iclean.master.boost

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz