Android için en iyi PlayStation Emülatörleri

0
3209

PlayStation şimdiye kadar piyasaya çıkan en ikonik oyun sistemlerinden biridir ve efsanevi oyunlarla bir araya getirmiştir. Beşinci nesil oyun konsollarına satışlarda oldukça yoğun bir marj ile hakim oldu ve Final Fantasy, Tony Hawk Pro Skater, Tekken, Spyro, Madden ve diğerleri de dahil olmak üzere pek çok franchise, fantastic mainstream başarısını gördü. Bu oyunları çocukken oynadıysanız ve tekrar oynatmak istiyorsanız, şu anda Android için en iyi PlayStation Eemülatörü ile mümkün.

Android PlayStation Emulator

ClassicBoy (Emulator)

ClassicBoy kendini hepsi bir arada bir emulator olarak tasdik eder. PlayStation Nintendo 64, NES, SEGA ve NeoGeo gibi çeşitli konsolları destekliyor. Ayrıca çeşitli özellikler de vardır. Donanım denetleyicisi desteği, özelleştirilebilir dokunmatik ekran denetimleri, bazı ses ayarları ve normal kaydetme ve yükleme durumlarını içerir. Birden fazla emülatör arayanlar için iyi bir seçenek. Bununla birlikte, çoğu PlayStation emülatörü kadar çok özelliklere sahip değildir.

ePSXe for Android

ePSXe, tartışmasız en iyi PlayStation emülatörlerinden biridir. Kullanımı biraz daha kolay olma eğilimindedir. Ayrıca son derece kararlı. Ayrı ekran modunu, kaydetme ve yükleme durumlarını, özelleştirilebilir denetimleri, donanım denetleyicisi desteğini ve OpenGL gelişmiş grafikleri de destekliyor. Ek özellikler ekleyen bazı eklentiler de vardır. Tek dezavantajı, satın almadan önce deneyemeyeceğinizdir. Bu, verilen geri ödeme süresinin içinde test etmeniz gerektiği anlamına gelir.

FPse for android

FPse, Android’deki en büyük iki PlayStation emülatörünün diğeridir. Bu son derece özelleştirilebilir. Kaydetme ve yükleme durumları, özelleştirilebilir denetimler, yüksek uyumluluk ve donanım denetleyicisi desteği gibi temel özellikleri içerir. Bununla birlikte, oyunların doğru oynamasına yardımcı olan gelişmiş seçenekler, eklentiler ve ekstralar da vardır. Cihazınıza bağlı olarak daha iyi grafik veya daha iyi oyun oynamayı seçebilirsiniz.

RetroArch

RetroArch, en ünlü Playstation emülatörleri arasında yer almaktadır. Emülatör aynı zamanda çoklu platform desteğine sahiptir. Aslında, aklınıza gelebilecek her şeyi hemen hemen destekler. Her sistemi ayrı ayrı bir eklenti olarak indirebilirsiniz. Bu, PlayStation emülatörlerinin çoğuna kıyasla fazladan bir karmaşıklık seviyesi olduğu anlamına gelir. PlayStation çekirdeği nispeten kararlı ve oldukça iyi çalışıyor. Tamamen ücretsiz (ve açık kaynaklı).

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz