Android için en iyi reklam engelleme uygulamaları

0
440

Sinir bozucu reklamlar kurtulmak ister misiniz? Android’de reklamları durdurmak için aşağıdaki en iyi uygulmaların bir listesi oluşturdum. Artık android cihazınızda reklamları görmeyeçeksiniz.

Eğer sevdiğiniz Android uygulamalarının reklamları asla görmek istemiyorsanız o zaman bu konuda bir şeyler yapmanız gerekiyor. Yani, bir uygulamayı kullanırken Android ekranının reklamla doldurması reklamları durdurmak için en iyi yolu nedir?  İşte çözümü hemen aşağıdaki uygulamalrdan birini android cihazınıza yüklemekten geçiyor.

Android için en iyi reklam engelleme uygulamaları

AdBlock Plus

Adblock plus tarama deneyiminizi geliştirebilirsiniz. android cihazlar için ücretsiz bir reklam engelleyici uygulamadır. Temelde, uygulama arka planda çalışır ve tüm reklamları filtreler. Uygulamanın kurulum ve yapılandırması cihazdan cihaza farklılık gösterir. Android işletim sistemi her sürümü için ayrı işlevselliği ile birlikte gelir.

TrustGo ad detector çeşitli uygulamaları, en yaygın reklamları ağlar üzerinden görüntülenebilir uygulama reklamlarını engeller. Bu nedenle, reklamları engelleyerek uygulama aynı zamanda veri ve kimlik sızıntıları önlemek için kullanıcıların gizliliğine önem verir. Yüzden fazla farklı ağlardaki reklamları tanır ve onları uygun şekilde engelleyebilirsiniz.

Adguard

Adguard dünyanın en gelişmiş web filtre ve reklam engelleyici olduğunu idda ediyor.

AppBrain Ad Detector

AppBrain reklamları tespit etmek için Android cihazlar için ücretsiz bir uygulamadır. Gizlilik masaüstü simgesi istenmeyen reklamları ve uygulamaları kaldırıp atabilirsiniz. Uygulama reklamları çeşitli algılama yeteneğine sahiptir. Reklam kaynağını söyler. Ayrıca, uygulama aynı zamanda diğer uygulamalar vb Facebook, Twitter gibi SDK’larını olup olmadığını araştırıyor.

 

Android için en iyi reklam Adaway

Adaway tüm reklamları kovalayan Android için ücretsiz bir açık kaynakuygulamadır. Ancak bu uygulama telefonunuzu root gerektirir. Uygulamanın etkileyici bir arayüz ve kullanımı çok basittir.

NoRoot Ad-Remover Lite

NoRoot Ad-Remover Lite mutlaka root gerektiren bir uygulamadır. Uygulamanın reklamların hemen hemen her türlüsüne direnme yeteneğine sahiptir. Ücrtli sürümüde vardır.

Ad-Vanish lite reklamalrın üstesinden gelen iyi bir android uygulamsıdır. Ücretli sürümü ile bir bütün reklamlara dur diyebilirsiniz.

MinMinGuard

MinMinGuard android için iyi bir ücretsiz uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda çeşitli uygulamala reklamlarınıda kısıtlar. Ancak, uygulama aynı zamanda geleneksel uygulamalar için ayrılmıştır ekstra alan kullanır.

http://www.apkhere.com/app/com.bigtincan.android.adfree

Adfreee uygulaması ise;  tarayıcıların ve uygulamaların kullanımı ile ortaya çıkan tüm reklam türlerini engelleyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here