Android İçin En İyi Ücretsiz Casus Yazılım Uygulamaları

featured

Casus yazılım, kişisel bilgilerinizi cep telefonunuzdan çalıp sonra İnternet korsanlarının sunucularına aktaran bir yazılımdır. Casus yazılımlar farklı işlevlerde çalışabilirler ve sizi reklam veya başka işlerle çok canınız sıkabilir. Fakat gizli casus yazılımlar arka planda çalışırlar, sisteminizde çalıştığını gizler ve asıl işi bilgi toplamaktır.

Bu yazıda sizlere en iyi Android casus yazılım algılama uygulamaların bir listesini bulacaksınız. Buradaki uygulamalar aynı zamanda antivirüs görevi yaptığı gibi casus yazılım önleme ve cihazınızı izlenip izlenmediği durumlarda da size yardımcı olabilirler. Asla gerekmedikçe cihazınıza bilinmeyen uygulama yüklemeyin. Daima Google Play üzerinden uygulama yükleyin.

Android İçin En İyi Ücretsiz Casus Yazılım Uygulamaları

Kaspersky Mobile Antivirus

Kaspersky Mobile Antivirus uygulaması tüm güvenlik önlemlerini bir arada sunmaktadır. Casus yazılımlar, fidye yazılımları, truva yazılımları ve virüsler için tarama yaparlar. Kaybolan telefonunuzu bulma, uygulama kilidi, kimlik avı koruması, güvenli İnternet filtresi, hırsızlığa karşı koruma özelliklerine sahiptir. Casus yazılım ücretsiz sürümü casus yazılımları tespit etmede ve kaldırmada çok iyi çalışmaktadır.

Malwarebytes Security

Malwarebytes Security, kötü amaçlı yazılımlara ve casus yazılımlara karşı sağlam koruma sağlar. Malwarebytes Security uygulamasının veri tabanı sık güncellenir. Yeni çıkan casus yazılımları ve kötü amaçlı yazılımları daima algılayabilir.

Spyware Detector

Spyware Detector uygulaması, casus yazılımlardan ve siber tehditlere karşı sizi koruduğunu iddia ediyor. Spyware Detector uygulaması, casus yazılımları bulur ve tamamen ortadan kaldırır.

Anti Spy Spyware Scanner

Anti Spy Spyware Scanner en iyi casus yazılım algılama uygulamalarından bir tanesidir. Android cihazlarınızı çok etkili tarama yapmak için geliştirilmiştir. Yapay zeka ve sezgisel algılama yöntemleri kullanır. Uygulamanın ücretsiz sürümünde gerçek zamanlı koruma eksiklik bulunmaktadır.

Sadece İnternet dünyasında değil,  hayatın her alnında Virüs olmadan bir hayatımız olması temennisiyle.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir