Android için Fotoğrafları Slayt Yapan Uygulamalar

0
2864

Fotoğrafları akıllı telefonlarda bulunan yüksek kaliteli kameralar tarafından teşvik edilir. Günün sonunda, akıllı telefonlarına göz atmak için çok sayıda görüntü oluyor. Her resmi manuel olarak izlemek çok telaşlı olur. Ya bu görüntüler otomatik olarak bir film gibi oynatılırsa? Bu tür sorunların çözümü, Android cihazların Slayt Gösterisi uygulamaları bulunmaktadır. Slayt gösterisi yapımcıları, düzenleme yapmayı ve görüntüleri bir film olarak izlemek için bir araya getirmeyi sevenler için bir nimettir. Bu yazıdaki slayt gösterisi uygulamalarını kullanarak, en sevdiğiniz fotoğrafların şaşırtıcı slayt gösterilerini kolayca oluşturabilirsiniz. Slayt gösterilerini arkadaşlarınız ve ailenizle de paylaşabilirsiniz.

Vlogit

Vlogit en iyi Android slayt gösterisi yapımcısı uygulamasıdır. Çok kolay kullanımlı ve film oluşturma adına harikalar oluşturmanızı sağlar. Fotoğraf, harika intro, küçük resim, başlıklar, geçişler ve ses efektleri vb. ile muhteşem bir ev filmine dönüştürmenize yardımcı olur.

FilmoraGo

Bu slayt gösterisi yapımcısı uygulaması, kullanımı kolay arayüzü ile son derece özelleştirilebilir bir kullanıcı platformu vaat ediyor. Videoları kesmek çok daha kolay ve birçok hazır temaya sahip içerik üzerinde çeşitli filtreler de uygulanabilir. FilmoraGo, profesyonel kurulum ve geliştirme araçları sayesinde kullanıcı topluluğundan daha fazla ilgi gördü.

Artıları:

Geniş tema koleksiyonu sunar.
Ters, yavaş hareket ve hızlı hareketler gibi pek çok serin efekte sahiptir.
Sosyal medya platformlarında kolay paylaşım.

Eksileri: Bazen ağır dosyalar ile yavaş ilerler.

Photo FX Live Wallpaper

Şimdiye kadar 13 milyondan fazla indirme ile, Photo FX live Wallpaper oldukça popüler bir uygulamadır.

Fotoğraf yüklemenize, Android için slayt gösterileri tasarlamanıza, hareketli animasyon eklemenize ve yeni başlayanlar için bile rengi hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan önemli sayıda özellik sunar.

Artıları:

Harika fotoğraf editörü.
Sosyal medyada paylaş.
kişiselleştirilebilir.
Harika duvar kağıdı oluşturur.
Yüksek kaliteli sonuçlar.

Eksileri: Uygulama açıkken kameranızı başlatamayacaksınız. Açık çok fazla klasörle kilitlenebilir. Fotoğrafları sizin için otomatik olarak döndürmeyecek.

PIXGRAM – Music Photo Slideshow

Bu fotoğraf slayt gösterisi uygulaması da yeni başlayanlar için bile, hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf ve müzik birleştirmek için yeteneği sayesinde oldukça popüler. Tüm tasarım, düzenleme deneyimi olmayan bir kişinin fotoğraflarını yüklemesine, favori müziklerini seçmesine, filtreler ve efektler eklemesine, ardından videoyu oluşturmasına ve dünyayla paylaşmasına olanak tanır.

Artıları:

Farklı boyutlarda slayt gösterisini kaydet
Mükemmel video filtreleri
Facebook, Twitter, vb paylaşmak kolay
Yeni başlayanlar için üretildi

Eksileri: Kendi müziğini kullanmalısın. Deneyimli editörler için gelişmiş ayarları yoktur.

İOS için en iyi Fotoğraf Slayt Gösterisi Uygulamaları

PicPlayPost

SlideLab

Photo Slideshow Director

FilmoraGo

PicFlow

iMovie

Vlogit – free video editor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz