Android için Yr App Gerçek Zamanlı Hava Durumu Verir

0
880

Android akıllı telefon için yüzlerce hava durumu uygulaması var ve hepsi kendi yollarıyla harika çalışıyor. Bu uygulamaların bir kısmının temiz bir arayüze sahip olduğu biliniyor, bazıları minimalist bir yaklaşım kullanıyor, bazıları yalnızca bir hava insanının anlayabileceği bilgilerle dolu ve bazıları da bölgenizdeki mevcut hava koşullarını görüntülemek için çok güzel bir animasyon kullanıyor. Android için Yr hava durumu uygulaması ikinci yaklaşımı benimser – hava koşullarının yanı sıra bir bölge için hava durumu tahminlerini çok çekici bir şekilde gösterir.

Gercek Zamanlı Hava Durumu

İnsanların hava durumunu bilmek istediklerinde bildiğiniz gibi, bulutların ve ne tür bulutların olduğunu veya Güneş’in tam ihtişamıyla parıldamadığını görmek için gökyüzüne bakarlar. Bu uygulama sizin için çalışma yapar ve size mevcut hava koşulları ile gökyüzünün bir simülasyonunu gösterir. Telefon ekranını sağdan sola kaydırırken, konumunuzu bir saatlik artışlarla gösterir. Gökyüzü ekranı, telefon ekranını kaydırırken tahminleri göstermek için güncellenir. Gökyüzü ekranında, sıcaklık, rüzgar hızı, rüzgar yönü ve yağışları görüntüler.

Gökyüzü ekranı dışında, diğer iki formdaki bilgilere de bakabilirsin – tablo biçiminde ve grafik biçiminde. Tablo formunda, sıcaklıktaki değişim, rüzgar hızı ve bir gün içinde farklı saatlerde yağış tahminiyle büyük bir tablo gösterilmektedir. Grafik formatında, sıcaklık, rüzgar hızı ve yönü, yağış ve günde çeşitli saatlerin basıncı için her biri için birer tane olmak üzere üç grafik gösterilmektedir.

Yr, Android kullanıcıları için çok güzel ve anlaşılması kolay bir hava durumu uygulaması. Tablolardaki verileri okumak yerine hava koşullarını hızlı bir şekilde bulmanıza veya gökyüzü animasyonunu kullanarak tahmin etmenize yardımcı olur.

Android için Yr hava durumu uygulamasını bu; https://play.google.com/store/apps/details?id=no.nrk.yr cihazınıza yükleyebilirsiniz.

İlaveten aşağıdaki uygulamalrıda deneyebilirsiniz.

Flowx: Weather Map Forecast App:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enzuredigital.weatherbomb

MSN Hava Durumu:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.amp.apps.bingweather

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here