Android oyunlarını Windows’da oynayın

0
932

Pokemon Go çok popüler akıllı telefon oyunudur ve sadece Android ve iOS platformları için kullanılabilir. Peki akıllı telefonunuzda bu ve buna benzer android oyunlarını oynamak istemiyorsanız Windows bilgisayarda oynamak ister misiniz? Ücretsiz Nox App Player’ı kullanabilirsiniz. Windows işletim sistemi için mevcut bir Android işletim sistemi emulatordür. Pek çok diğer benzer emulator aksine bu sadece bir gerçek Android cihazında bulacağını mümkün olan tüm özellikleri sunuyor. Örneğin, GPS ve yerçekimi sensörleri gibi özellikleri ile birlikte geliyor.

Android oyunlarını Windows'da oynayın

Nox App Player hem Windows hem de Mac işletim sistemleri için kullanılabilir. Windows için indirme dosya boyutu yaklaşık 300 Mb’tır. Programı indirdikten sonra emulatoru başlattıktan sonra her hangi hazır yüklü oyun ile gelmez. İnternetten oyun indirmek zorundasınız.

Bu emulator Android dayanmaktadır. Son derece hızlı KitKat 4.4.2 ve hayal bile edebileceğiniz Android tüm olası özellikleri destekler. Ara yüzü herhangi bir standart Android KitKat tabanlı tablet gibi görünüyor. Oyun oynarken veya dosyaları düzenlerken tam ekran moduna geçiş yapabilirsiniz. Nox App Player diğer programlar tarafından ve paylaşılan işlemci ve Ram kullanımı yapılandırmak için izin ayarları vardır.

Nox App Player özel Pokemon Go, Metro Surfers, Real Racing, Titanlar ve daha fazla Clash gibi oyunlar oynamak için yapılandırılmıştır. Bir oyun denetleyicisi, herhangi bir standart USB fare veya klavyeyi kullanarak oynamak için izin verir. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza oyun denetleyicisi bağlamak ve sonra Nox App Player’ı başlatın.

Nox App Player bu url’den http://en.bignox.com indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here