Android telefondaki dosyaları FoneLab ile kurtarın

0
833

Dikkatli değilseniz akıllı telefon kolayca elinizden yere düşebilir. Şanslıysanız, hiçbir şey olmaz. Ancak bu aynı zamanda kırık bir akıllı telefon ekranına neden olabilir. Kırık bir akıllı telefon, tamir atölyesi bulup ekranı değiştirmeden gerçekten kullanılamaz. Ancak, onu atmaya ve yeni bir akıllı telefon satın almayı planlıyorsanız, dosyaları önce bu kırık ekran akıllı telefonundan kurtarmak isteyebilirsiniz.

Şimdi Android akıllı telefonlardan verileri kurtarmak için FoneLab Android Data Recovery yazılımını kullanabilirsiniz. Ekran kırılmış ve onu gerçekten kullanamazsanız ve telefon düzgün bir şekilde kullanılabilirse de, bazılarını kurtarmak isterseniz yanlışlıkla dosya silinmesi nedeniyle kaybolan dosyalar içinde çok önemli bilgiler olabilir ve bunları mutlaka kurtarmak isterseniz.

fonelab.com

Yazılım, Android’de geliştirici modunu ve USB hata ayıklamasını etkinleştirmenizi ve ardından bir USB veri kablosu kullanarak telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanızı gerekir. Bağlantı yapıldıktan sonra, FoneLab yazılımı tarafından izin verilen tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz (örneğin, kayıp veya silinmiş dosyaları kurtarmak için veri kurtarma, kırık ekranlı Android akıllı telefonlardan dosyaları kurtarmak için kullanışlı kırık cihaz veri çıkarımı veya su hasarı ve dosyalarınızı bilgisayarınıza yedeklemek için yedekleme / geri yükleme oluştura bilirsiniz.

Tüm dosyaları ve yalnızca kısa mesajlar veya kişiler gibi bazı şeyleri kurtarmak istemiyorsanız o zaman da mümkündür. Bu yazılım, kişileri (telefon numaraları, e-posta adresleri, ev veya ofis adresleri vb.) Kurtarabilir ve bir VCF, CSV veya HTML dosyasına kaydedebilir. Dosyaları microSD kartlardan olduğu kadar telefonun dahili belleğinden kurtarmak için de kullanılabilir.

Bu program Windows yanı sıra Mac Os X işletim sistemlerinde de çalışmaktadır.

FoneLab Android Data Recovery yazılımını aşağıdaki url’den indirebilirsiniz.

https://www.fonelab.com/android-data-recovery

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here