Android Telefonlar İçin En İyi Sarj Tasarrufu Uygulamaları

0
420

Çoğu pil tasarrufu ölçüsü manuel olduğundan, ekranınızdaki parlaklığı düşürmek, uygulamaların verileri senkronize etme sıklığını düşürmek ve diğer denenmiş ve gerçek yöntemler dahil olmak üzere manuel olarak pil tasarrufu sağlayan bir uygulama bulmak gerçekten zordur. Birçok durumda, pil tasarrufu uygulamaları, iyi olandan daha fazla zarar veren plasebo efektleridir. Ancak, yardımcı olabilecek birkaç uygulama var. Bu nedenle, Android için en iyi pil tasarrufu uygulamaların açıklayıcı bir listesini oluşturdum.

Geleneksel telefonlara kıyasla, en yeni akıllı telefonlar geniş ekranlar, Çift Sım, 3G / 4G teknolojisi ve daha yüksek depolama kapasiteleri ile geliyorlar. Bu, pilin çok daha yüksek bir hızda azalmasına yol açmıştır. Neyse ki, sadece pil gücünden tasarruf etmekle kalmayıp aynı zamanda yedeklemeyi de arttırabilecek pek çok uygulama var. Çok sayıda pil tasarrufu uygulamasından, gerçek olanı seçmek oldukça zordur.

Cihazlarımız için gerçekten sarjlarımızın uzun gitmesini sağlamak için uygulama bulmak çok zor olduğundan bu işi iyi yapan ücretli uygulamalar kullanmalısınız.

Amplify Battery Extender -Root

Amplify, bazı iyi özelliklere sahip bir rootlu uygulamadır. Ana işlevi wakelocks’ı tanımlamak ve durdurmaktır. Pilinizi boşaltabilen uygulamaları, alarmları ve diğer hizmetleri kontrol edebilirsiniz. İyi görünüyor ve kullanımı kolaydır. Onu bedavaya alabilirsin. Daha fazla özellik ekleyen bir pro sürümü de var. Kesinlikle en iyi pil tasarrufu uygulamalarından biridir.

Android En İyi Sarj Tasarrufu

GSam Battery Monitor

Başka bir popüler pil tasarrufu uygulamasıdır. Pil ömrünü kendi başına kurtarmak için hiçbir şey yapmaz. Ancak, pilinizi tüketen uygulamalar hakkında size bilgi verebilir. Kendi pil ömrünüzü geliştirmek için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Wakelocks, uyandırma zamanı ve hatta işlemci ve sensör verilerinin ayrıntılarını gösterebilir. Android’in son sürümlerinde bazı zorluklarla karşılaşıyor. Ancak, kök bilginiz varsa ek bilgi sunabilen bir kök arkadaşı var.

Servicely – for your battery life

Arka planda çalışan hizmetleri durdurarak çalışır. En büyük pil tüketimine neden olduğundan şüphelendiğiniz uygulamaları seçersiniz. Daha sonra, bu uygulamaların arka planda hizmet oluşturmasını engeller. Bu uygulama güçlü bir iki yumruk olarak wakelock dedektörleri ile iyi çalışır. Nasıl istediğinizi çalışması için yeterince seçeneklerle yapılandırılabilir. Profesyonel sürümü 3.49 $ satın alabilirsiniz.

Greenify

Hem Android hem de iOS için ücretsiz olan bu pil tasarrufu uygulamasının şuanda elli milyondan fazla yüklemesi bulunmaktadır. Arka planda çalışan uygulamaların akıllı telefonunuzu yavaşlatmanın en büyük suçlarından biri olduğu bilinen bir gerçektir. Greenify, tüm aktif olmayan ve anormal davranan arka plan uygulamalarını kışkırtan akıllı bir uygulamadır. Bunu yaptığınızda, bu pil tasarrufu uygulaması bu arka plan uygulamalarını pil tüketimini durdurur ve akıllı telefonunuzun gecikmesini önler. Greenify, kişisel bilgilerinizi hiçbir zaman kaydetmediğini ve işlemci ya da ram gibi telefon kaynaklarının ışığında olduğunu iddia etemektedir.

Mobile Booster (Boost & Clean)

Uygulama, arka plan uygulamalarını devre dışı bırakarak, belleği ve belleği kaldırarak akıllı telefonun performansını artırır. Bu uygulama tarafından oluşturulan gerçek zamanlı istatistikler pil tüketen uygulamaları devre dışı bırakmanıza ve gerekli ayarları yapılandırmanıza yardımcı olur. Dahili depolama gibi, bu pil tasarrufu uygulaması harici depolama alanını tarar ve bulanık resimler ve daha fazla alan iyileştirmesi için fotoğrafları çoğaltır. Uygulama ayrıca internet veri paketi yöneticisi sağlar ve ekran üzerinde veri kullanımı ve veri kalmasını sağlar ve gerekli eylemi gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır.

Power Clean – Optimum Temizlk

Bu uygulama temizleyici olarak kabul edilir ve yüzmilyonda milyondan fazla kullanıcı bu pil tasarrufu uygulamasını dünya genelinde kullanıyor. Uygulama sadece pil ömrünü değil, aynı zamanda cihazın performansını artırır. Pil boşaltma uygulamalarını otomatik olarak algılar ve bunları yalnızca bir dokunuşla devre dışı bırakmanızı sağlar. Diğer olayları arasında işlemci sıcaklığını soğutmak için işlmeci soğutucusu, ram’i anında boşaltmak için bellek desteği, dosya temizleyicisini çoğaltmak ve donanım sağlığı monitörü bulunur.

Sonuç olarak, bu uygulamaların en iyi pil tasarrufu uygulamaları olduğunu ve son zamanlarda 2018’de piyasaya sürüldüğünü ya da güncellendiğini açık bir şekilde ortada görülmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here