Site icon internetkafa.com

Android ve iPhone İle Sigara İçmeyi Bırakın

Sigara içmek sadece sizin için değil, sigara içerken sizi çevreleyen herkes için sağlığa zararlıdır. Sigara içmek, çok çeşitli hastalıkların yanı sıra çok sayıda soruna yol açar. Yetişkinler arasında sigara içme hastalıkları ile ilgili son araştırmalara göre, sigara içmek vücudun hemen hemen tüm organlarını etkileyen sağlıksız bir alışkanlıktır.

Sigaralar buna bağımlılık yaratan nikotin içerir. Bu bağımlılık, kişiyi doğada huzursuz eder, endişesini arttırır ve konsantrasyon seviyelerini olumsuz etkileyebilir.

Sigaradan bıktınız mı? Sigarayı bırakmak için gerçekten çok mu çalışıyorsun? Eğer evet ise, devam edin ve bu alışkanlığı kolayca bırakmanıza yardımcı olacak bir akıllı telefon uygulaması edinin.

Bir kişi sigaraya bağımlı olduğunda, herhangi bir şekilde olsun, sigarayı bırakmak çok zorlaşır. Eğer bu sağlıksız sigara içme alışkanlığını kazanmış olanlardan birisiyseniz, o zaman devam edin ve bu kötü alışkanlığınızı, bu Sigarayı Bırakma mobil uygulamalarının yardımıyla atın.

Bu makalede, sigara içme alışkanlığınızı kolayca ve rahat bir şekilde bırakmanıza yardımcı olacak en iyi uygulamalardan bazılarını listesini bulabilirsiniz.

Sigarayı Bırakın Mobil Uygulamalar Listesi

QuitNow! Quit Smoking

İndir: Android | iOS

Çok renkli ve kullanımı kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile net ve zarif bir tasarıma sahip olduğu gibi uygun bir uygulama . Birçok kullanıcının sigara içme alışkanlıklarını bırakmalarına yardımcı olmak için en iyi uygulamalardan biri olarak derecelendirilmiştir.

Bu uygulama başarıları bölümü ile de sizi meşgul eder . Bu bölüm, sigara odaklı atma çabalarınızı sürdüren sizin tarafınızdan gerçekleştirilecek hedefleri içermektedir. Sonuç olarak, daha kolay bir şekilde sigarayı bırakabilirsiniz.

Butt Out

İndir: Android | iOS

Bu uygulama, sigarayı bırakmanın farklı yöntemlerini kabul etmek için iyi bir donanıma sahiptir. Bu uygulama gerçek zamanlı olarak sağlıkla ilgili tüm kayıtların bir günlüğünü tutar ve size isteklerinizi kontrol etmek ve daha fazla sağlık geliştirmek için sık sık ipuçları ve püf noktaları verir. Ayrıca bugüne kadar sigara içmemekle ne kadar para biriktirdiğinizi de gösterir.

Smoke Free

İndir: Android | iOS

Ne kadar para biriktirdiğiniz ve kaçınıldığınız sigara sayısının bir hesabı size verilir. Bu uygulama aynı zamanda her geçen gün sağlığınızın nasıl geliştiğini gösteren sağlıkla ilgili bilgileri görüntüler.

Görev olarak adlandırılan sigarayı bırakmakla ilgili size farklı görevler verilecektir . Bu uygulama aynı zamanda bu görevlerdeki performansınıza bağlı olarak size farklı zaman noktalarında farklı rozetler veriyor .

Herhangi bir noktada herhangi bir istek formunuz varsa, o zaman bunları uygulamaya kaydedebilir ve soruna nasıl bir çözüm bulabileceğiniz konusunda bir sürü ipucu alabilirsiniz.

Quit Smoking Hypnosis

İndir: App Link Android

Bu Hipnoz uygulaması, kullanıcılarının daha etkili olan günlük ses oturumlarına sahip olmalarını ve hedefinize ulaşma konusunda motive olmalarını sağlar. Ses, dinlenmenize yardımcı olacak huzurlu fon müziği ile çok dinlendirici ve sakin bir sese sahiptir .

Bu uygulamayı kullanarak, oturum bittikten sonra rahat bir uyku çekmek istediğinizde bazı özellikleri devre dışı bırakmayı tercih edebilirsiniz. Hatta oturumları tekrarlama ya da tekrarlama seçeneğiniz de var.

Quit Tracker: Stop Smoking

İndir: App Link Android

Tracker uygulamasında gerçekleştireceğiniz görevlerle sizi motive edecektir . Bir dönüm noktasına ulaştıktan sonra, siz de ödüllendirilirsiniz .

Sigara içmemenizin sağlığınız üzerindeki olumlu etkilerini belirten bir sağlık sekmesine sahiptir. Sigara içmemek ve daha zahmetsizce sağlıklı bir yaşam sürdürme hedefinize ulaşmak için kendinizi motive edip itmenize yardımcı olur.

Bu uygulama, sigara içmeyerek tasarruf etmeniz gereken para ve para miktarını takip etmenizi sağlayan bir takip sistemine sahiptir.

Quit Smoking Now by Max Kirsten

İndir: iOS

Bu uygulama 2017 yılında Medical News Today tarafından sigarayı bırakmak için en iyi uygulama olarak seçildi .

Kirsten kendisi bir ödül kazanan ve pek çok tanınmış ünlünün bu sigara alışkanlığını bırakmalarına yardımcı oldu. Bu yüzden, uygulaması sayesinde, çok yönlü SSS , kaydedilmiş ses ve video oturumlarıyla sigarayı bırakmak için sizi tamamen motive ediyor .

Uygulamanın gösterge panosu size sigara içmediğiniz gün sayısı, süre içinde içilmeyen bir miktar sigara ve ayrıca zaman içinde biriktirdiğiniz para miktarı hakkında ayrıntılı bilgi verir.

LiveStrong MyQuit Coach

İndir: iOS

Bu uygulama size yardımcı olur günde sigara sayısının sizin istek hafifletilmesi ve sigaradan uzak tutmak için motive eder. Sizi motive eden ve hedefinize ulaşmak için size yardımcı bir el veren , güçlü bir topluluk tabanına sahiptir.

Quit It Lite

İndir: iOS

Quit It Lite, sigarayı bırakma konusunda size büyük destek ve cesaret veren motivasyonlu bir uygulamadır. Ayrıca, sigarayı bırakanların sigara içmeme yararlarını listeleyerek sigaradan uzak durmalarına yardımcı olur.

Bu uygulama size içmediniz sigara sayısı hakkında ayrıntılı bilgi verir ve ilerleme sırasında sizin için tasarruf edilen para miktarını tahmin eder.

Exit mobile version