Android’den İPhone Rehber Aktarmanın En Kolay Yolu

featured

Android telefonda rehber, kişileri İPhone telefona aktarmanın en çabuk ve basit yöntemini bu yazıda yazacağım. Bunu herkes bir telefoncuya yada bir arkadaş yardımı olmadan bile yapabileceksiniz. Bunu yapmak için SD kart, mail, uygulama veya başka bir şeye kullanmanıza gerek kalmayacak.

Android rehberi İPhone telefona aktarma işleminde General Mobile GM 5 Plus ile anlatımı yapacağım. Farklı Android telefonlarda rehber yedeği alma işlemi biraz değişiklik olsa da kolay bir bir işlemdir. Burada Android telefonda rehberimizin VCF dosyası olarak yedekleme yapacağım.

Android’den İPhone Rehberi Aktarma Yöntemi

Android telefonda Kişiler uygulamasını açın. Ekranın sol köşesindeki üç kısa çizgiye dokunun. Ayarlar kısmına dokunun. Açılan ekranda Dışa aktara dokunun. Şimdi karşıma gelen ekranda vcf dosyasına aktar seçin. Kaydet dokunun. Android telefon rehberinin yedeğini oluşturmuş olduk. Android telefon rehber VCF dosyası , VCard’nızı ailenizden birine WhatsApp mesaj olarak gönderin.

İPhone telefonunuzda WhatsApp açıp size gönderilen VCF dosyasına dokunun. Ekranın sağ köşesindeki kare ve yukarı ok işaretine dokunun. Burada ekranı sağ kaydırıp Şuraya Kopyala Kişiler, İPhone Kişiler uygulamasını seçiyoruz.

Artık Android rehberinizin tümü İPhone telefona aktarılmıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir