AOMEI Backupper Professional Ücretsiz Lisansı İndirin

0
1384

Birçok kişi, önemli dosyalarının düzenli olarak yedeklenmesini gerek duymaz. Ardından sabit diskleri arızalandığında sonuçlarına katlanmak zorundalar. Ramsomware bulaşmış veya yanlışlıkla dosyaları siler. Bu nedenle her yıl 31 Mart, Dünya Yedekleme Günü olarak kutlanıyor.

Bu yıl AOMEI, birinci sınıf yedekleme yazılımı AOMEI Backupper‘ın Pro sürümünü vererek, Dünya Yedekleme Gününü kutluyor . Windows için eksiksiz bir yedekleme çözümüdür ve her türlü yedeklemeyi gerçekleştirebilir. Sistem yedekleme, disk yedekleme, bölüm yedekleme ve dosya yedekleme gibi çok özellikleri bulunmaktadır.

Backupper’ı kullanarak, yedekleme görevlerini el ile yapmayı unutsanız bile, her şeyin otomatik olarak yapılması için zamanlaya bilirsiniz. Ayrıca bölümleri klonlamak, tüm sabit sürücüleri klonlamak veya sistemi klonlamak için kullanılabilir. PXE ağ önyükleme aracını kullanarak önyüklenebilir CD / USB sürücü oluşturabilir veya AOMEI Backupper’da önyükleme yapabilirsiniz.

AOMEI Backupper Pro

AOMEI Backupper’ın Pro sürümü bu çok yönlü yedekleme yazılımının ücretsiz sürümünde bulunmayan birçok özelliği barındırıyor. Genellikle profesyonel sürüm 54,95 ABD Doları tutarındadır, ancak Dünya Yedekleme Günü haftasında AOMEI sayesinde ücretsiz olarak bir kopyasını inidirib  lisans ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bağlantı 1 Nisan’a kadar etkin olacak ve AOMEI Backupper Pro’yu 25 Mart – 1 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında kaydetmek için lisans kodunu kullanabilirsiniz.

Destelenen işletim sistemleri:

Windows 10 , Windows 8.1’i, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve XP.

Not:

Bu lisans anahtarı yalnızca 25 Mart 2019 – 1 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında kaydedilebilir. Süresi dolduğunda geçersiz sayılır ve program kaldırıldıktan sonra yeniden kullanılamaz. Bu, Yeniden Satılmayan bir lisanstır. AOMEI’nin izni olmadan herhangi bir ticari kullanım için kullanılması yasaktır.

Bu, yalnızca evde (ticari olmayan) kullanım için ömür boyu lisanstır.
Bu lisans yeni sürümlere ücretsiz yükseltme içermez.
Ücretsiz teknik destek içerir.

ProgramData kayıt defteri parametre ayarlarını kaydedin:

64 bit sistemler: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ WOW6432Node \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion

32 bit sistemlerde: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion

Aşağıdaki linkten AOMEI Backupper Pro 2019 indirebilirsiniz.

https://www2.aomeisoftware.com/download/wbd2019/ABProfessional.zip

İndirdiğiniz zip dosyasını açtıktan sonra içinde ” readme” dosyasının içinde bir lisans kodu bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here