Tüm Cihazlar için Kaliteli Ekran Kayıt Programı

0
3482

Sayısız nedenlerden dolayı bazen bilgisayarlarımızın veya mobil cihazlarımızın ekranını kaydetmemiz çok gerekli oluyor. Hepimiz ihtiyaçlarımıza göre ekran kayıt programları kullanırız. Nedeni ne olursa olsun, tüm cihazlarınızın ekranını kaydetmek için ApowerREC aracı kullanabilirsiniz. Windows PC, Apple Mac, Android akıllı telefonlar, Apple iPhone ve Apple iPad çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ApowerREC ekranınızda yüzen bir çubuk gösterir (ekranı kaydederken gizlenir) ve bu çubuk aracılığıyla tüm kayıt işlevlerini kontrol edebilirsiniz.Kayıtlı videonuz için kaynağı seçebilirsiniz vevweb kamerası, tam bilgisayar ekranı veya bilgisayar ekranınızdaki bir bölgedir. Benzer şekilde, ses kaynağını seçebilirsiniz. Mikrofon, sistem sesi veya her iki kaynağın birleşimi vb. unsurlarda tabiki bulunmaktadır.

ApowerREC Ekran Kayıt

Zamanlanmış kayıt için seçenekler vardır, bu da ayarlanan süre sonunda kayıt otomatik olarak durur (varsayılan olarak 10 dakikadır, ancak değerini değiştirebilirsiniz). Ekran kaydını video dosyası boyutuyla da sınırlayabilirsiniz. Dosya boyutu önceden belirlenmiş bir sınıra ulaştığında, kayıt otomatik olarak durur.

Kayan çubuktaki büyük kırmızı düğmeyi veya kısayol tuşlarını (Ctrl + Shift + R) kullanarak kaydı başlatabilir ve durdurabilirsiniz. Kayıt çok düzgün ve sistem performansı veya sistem kaynakları üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Değerlendirme versiyonunda, kaydedilen videonun sağ üst köşesinde bir filigran “ApowerREC” yazacaktır. Bu, geliştiricilerin lisans anahtarını satın alarak kaldırılabilir.

Kaydedilen videolar, videoları kırpmanıza ve kendi resminizi veya metin tabanlı filigranlarınızı eklemenizi sağlayan çok basit bir dahili düzenleyicide düzenlenebilir. Apower ayrıca online olarak kullanabileceğiniz veya PC’nize veya Mac’inize yükleyebileceğiniz gelişmiş bir video düzenleyici sunar. Düzenlemeyi tamamladıktan sonra, videonuzu Youtube ve Vimeo gibi çeşitli çevrimiçi video sitelerine ApowerREC arayüzünden yükleyebilirsiniz.

Bu yazılımı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://www.apowersoft.com/record-all-screen

Bu araça benzer yazılımları alttaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://mirillis.com/en/products/action.html

http://cam.gomlab.com

https://github.com/NickeManarin/ScreenToGif

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz