AppMonster ile Android’i Yedekleme ve Geri Yükleme Yapın

0
357

Yeni bir akıllı telefona geçtiğinizde, en sevdiğiniz uygulamaların tümünü yükleyerek baştan başlamanız gerekir. Bu, Play mağazasında bulunan tüm bu uygulamaları aramak ve onları birer birer indirmek zorunda olduğunuz anlamına gelir. Bu işlem birkaç saat alabilir ve aslında aklınızı kayan bir veya iki uygulamayı kaçırabilirsiniz. Uygulamaları tekrar indirmek yerine yapabileceğiniz şey, bunları microSD kartınızdaki AppMonster kullanarak yedeklemektir. Ve yeni bir telefona geçmek zorunda kalacağınız zaman, AppMonster’ı yüklemeniz yeterlidir ve önceden kurulmuş olan tüm uygulamaları yedeklemeden geri yükleyecektir.

AppMonster Android

AppMonster, Android cihazlar için bir yedekleme ve geri yükleme uygulamasıdır. Telefonunuza yüklenen tüm uygulamaların bir listesini gösterir ve bunları tek tek yedeklemenizi sağlar veya yedekleme için birkaç uygulama seçebilirsiniz. Genel olarak, AppMonster’ın tüm uygulamaları düzenli olarak veya yeni bir uygulama yüklendiğinde otomatik olarak yedeklediği için uygulamaların manuel olarak yedeklenmesine gerek yoktur.

Listedeki her bir uygulama için, uygulamanın arka planda bir hizmet olup olmadığı ve uygulamanın depolama alanı tasarrufu için SD karta taşınıp taşınamayacağı gibi arka planda çalışmaya devam etmesi gibi bazı yararlı bilgileri gösterir. telefonun dahili belleği vs.

AppMonster ayarlarında bir uygulamanın App2SD’yi (uygulamanın SD karta taşınabileceği) ve başarılı bir yedekleme gerçekleştirildiğinde bunu bildirmesini sağlamayı seçebilirsiniz. Yedekleme için izin verilmesi gereken en büyük uygulama boyutunu da seçebilirsiniz. Bu ayar, büyük boyutta olan ve diğer uygulamalar için yer bırakmayan microSD kartınızda önemli bir paya sahip olabilecek uygulamaların yedeklenmesini engeller.

Yeni bir akıllı telefona geçmeniz gerekiyorsa veya tam bir telefon sıfırlaması yapacaksanız, AppMonster, yüklü olan tüm uygulamaların yedeğini tutarak zaman kazanabilirsiniz.

AppMonster for Android aşağıdaki url’den indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.android_telefonie.appmanager&hl=tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here